Kaip ir kokias gėles įteikti?

Gėlės dovanojamos įvairiausiomis progomis, todėl norint nudžiuginti artimą žmogų tenka susidurti su dideliu gėlių pasirinkimu ir noru išrinkti pačias gražiausias gėles. Dabar kaip niekad paprasta pirkti gėles, nes galimas geliu pristatymas klaipedoje, Kaune, Vilniuje ir bet kuriame Lietuvos mieste. Tai vis labiau populiarėjanti paslauga, kuria nutaria pasinaudoti vis daugiau žmonių.

Gėlės KlaipėdojeĮvairios progos ir gėlių dovanojimas kartais tampa tikru galvosūkiu, todėl verta pasikliauti paprastais patarimais, kokias gėles galima dovanoti įvairiems įvykiams. Turbūt pati populiariausia šventė, kurios metu dovanojamos gėlės – gimtadienis. Tokioms progoms tinkamos tiek pavienės gėlės, tarkim, kelios rožės, tiek ir didelės puokštės iš pačių įvairiausių gėlių. Šiuo metu galima užsakyti ne tik puokštes ar pavienes gėles, bet ir dėžutes su gėlėmis. Ne visuomet būtina dovanoti gėles ir dovanas. Kartais tiesiog pakanka įteikti gėlių puokštę ar įteikiant gėlių dovanoti saldainių dėžutę ar minkštą žaislą. Dar viena proga, kurios metu neapsieinama be gėlių – Moters diena. Kovo 8 yra ta diena, kai įteikiamos gėlės moterims. Simboliu tapusios tulpės turbūt jau yra neatsiejamos nuo tokios šventės, tačiau dovanojamos ir kitokios gėlės. Galite rasti didelį pasirinkimą https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-siauliuose ir išsirinkti tiek puokštes, tiek ir pavienes gėles, ir nebūtinai iš tulpių. Mamos ir tėvo diena taip pat yra tos šventės, kurių metu įteikiamos gėlės. Jei moterims dovanojamos pačios įvairiausios gėlės, tai vyrams dažniausiai įteikiamos tokios gėlės, kaip gvazdikai ar rožės.

Ne tik nuo lyties priklauso tai, kokias gėles pirkti. Kalbant dar apie progas, reikia paminėti, kad svarbus yra gėlių skaičius. Linksmoms progoms įprasta dovanoti nelyginio skaičiaus gėles. Taigi, gimtadieniams, mamos dienai, vestuvių šventei ar pan. galima dovanoti, pavyzdžiui, 3, 5, 7 ir pan. gėles. O tarkim laidotuvėms reikia pirkti lyginį skaičių gėlių, pavyzdžiui, 4, 8 ar 10. Gėlių skaičius yra labai svarbus, todėl verta paisyti šios taisyklės. Spalvos taip pat turi reikšmės. Pavyzdžiui, norint išreikšti meilę, įteikiamos raudonos spalvos gėlės. Jei norima parodyti pagarbą – baltos spalvos gėlės. Siekiant nudžiuginti galima rinktis įvairias ryškias spalvas, pavyzdžiui, violetines ar geltonas.

Įvairių gėlių pristatymas galimas bet kuriame šalies mieste ir bet kuriuo laiku. Jums tereikia pateikti užsakymą. Gėles rinkitės pagal progą, o jei ir nežinote, kokias gėles užsakyti, tai pasitarkite su pardavėjais, jums padės pasirinkti gražiausias ir tinkamiausias gėles bet kuriai progai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>