Kada yra geras laikas pirkti butą?

Šiuo metu ieškantys būsto randa labai didelę pasiūlą. Pavyzdžiui, siūlomi nauji butai Klaipėdoje, kurie daugeliui atrodo patrauklus variantas. Vis dėl to pirkėjai neskuba pirkti, nes svarsto ar dabar yra tinkamas metas įsigyti nekilnojamąjį turtą. Kada yra tinkamas laikas įsigyti būstą?

Gyvenimas KlaipedojeDažnai galime išgirsti, kad pirkti nekilnojamąjį turtą reikia tuomet, kai šalyje yra stabili ekonominė situacija ar, kai būstų kainos yra žemumose ir pan. Žinoma, kartais būna puikių pasiūlymų, o jei ir ekonominė šalies situacija stabili, kas leidžia numanyti, kad atlyginimų rinka bus irgi stabili, tai padidina tikimybę, kad bus lengviau išmokėti paskolą, jei tokia imama perkant būstą. Pavyzdžiui, butų pardavimas Klaipėdoje šiuo metu tik didėja, nes ekonominė šalies padėtis yra gera. Kalbant apie būsto paskolas dažnai manoma, kad imti ją būsto įsigijimui yra palanku tuomet, kai palūkanos ir banko marža yra maža. Tai tikrai yra geras pasirinkimas, tačiau gali nutikti ir taip, kad ilgą laiką nesulauksite kada gi tos palūkanos ir banko marža bus sumažinti iki mažiausio skaičiaus. Vis dėl to į banko palūkanas ir maržą reikia atsižvelgti, nes jei mėnesio suma už paskolą bus labai didelė, tai pablogėjus ekonominei šalies padėčiai, bus sunku išmokėti, todėl reikia labai gerai apgalvoti, kokio dydžio palūkanos ir tuo pačiu banko marža jums yra priimtina mokėjimams.

Ne visi pirkėjai ima būsto paskolas, todėl tiems, kurie turi savų pinigų perkant būstą turi būti aktualūs kiti patarimai. Pavyzdžiui, jeigu parduodami nauji butai Klaipėdoje, tai gali būti puiki investicija į nekilnojamąjį turtą. Klaipėdos miestas yra geras pasirinkimas tiek gyvenimui, tiek ir poilsiui. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl didėja butų pardavimas šiame mieste. Perkant už savus pinigus butą labai svarbu išsirinkti tinkamą vietą, kuri būtų strategiškai gera. Taip pat svarbu pasirinkti tokį butą, kuris yra tinkamas pagal dydį, išplanavimą, statybos metus ir pan. Reikia atsižvelgti į savo poreikius ir norus. Tuomet sprendimas pirkti butą bus geras, o laikas tam bus tinkamiausias.

Buto pirkimas yra rimtas žingsnis, todėl reikia gerai viską apgalvoti. Nors atsižvelgti į ekonominę šalies situaciją ir banko paskolos palūkanas su marža reikia, jei imama būsto paskola, tačiau reikia tuo pačiu vertinti ir savo individualią situaciją. Tik tuomet galima suprasti kada yra geras metas pirkti butą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>