Paskolos.lt – puikiai verslo pradžiai

Daugelis žmonių svajoja apie finansinę nepriklausomybę. Deja, ne visi išdrįsta žengti lemtingą žingsnį, ir net turėdami ne vieną puikią verslo idėją, nesiima jos įgyvendinimo plano. Dažniausiai tam įtakos turi rizikos baimė ir pradinių investicijų trūkumas. Nors bankai siūlo įvairias verslo rėmimo programas, joms taikomi įvairūs apribojimai, o įsipareigojimas ilgam laikui – gąsdina. Paskolos.lt – tai galimybė nesudėtingu būdu pasiskolinti pinigų įkeičiant savo turtą, mokant nedideles palūkanas ir pačiam pasirenkant pageidaujamą grąžinimo laikotarpį.

Verslas su paskolaPagrindinės Paskolos.lt siūlomos paslaugos – greitieji kreditai, vartojimo kreditai ir kreditai įkeičiant automobilį arba nekilnojamąjį turtą. Pastarieji du variantai realiausi, jei norite sėkmingai pradėti savo veiklą. Viskas, ką turite padaryti, tai susisiekti su įmonės darbuotojais, leisti jiems įvertinti jūsų turto rinkos kainą ir išnagrinėti paskolos išdavimo sąlygas. Jei jos yra priimtinos – jau netrukus pinigai pasieks jūsų banko sąskaitą.

Paskolos.lt tikslas – kokybiškas aptarnavimas ir laisvė klientui. Skirtingai nei bet kokiame banke, jums nereikės įrodinėti, kad verslo idėja neš pelną, kurti preliminarius galimos apyvartos planus ir t. t. Taip turėsite daugiau laiko tam, kad galėtumėte imtis svarbesnių darbų, kurie reikalingi norint pradėti savo veiklą: patalpų nuomos, darbuotojų, tinkamos technikos, transporto priemonių paieškai ir t. t.

Dar vienas Paskolos.lt privalumas – nedidelės palūkanos. Tokiems kreditams skirtos palūkanos prasideda tik nuo 1,5 proc. Lyginant su kitomis kreditus siūlančiomis įmonės, tai labai palankus procentas. Tai reiškia, kad jūsų verslo pradžia nereikalaus visų įmanomų santaupų ar milžiniškų paskolos įmokų, kurios neleis džiaugtis pirmąja sėkme.

Ką daryti, jei norite įsigyti paskolą per Paskolos.lt? Visų pirma, gerai apsvarstykite savo sprendimą ir galimybes. Jei jaučiate, kad nesate tvirtai įsitikinę, jog laiku atiduosite įmokas, ir jūsų pastovus pajamų šaltinis turi rizikos faktorių, dėl kurių ateityje galite jį prarasti, – nerizikuokite. Jei jau nusprendėte įkeisti automobilį ar savo nekilnojamąjį turtą, turėtumėte žinoti, jog asmuo, kuriam suteikiama paskola, turi būti oficialus jo savininkas. Na, o Paskolos.lt visada primena, kad įsipareigojimų nevykdymas gali privesti iki teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą praradimo, tad būkite sąžiningi, nevėluokite atiduoti įmokas ir nutikus nelaimei ar problemai, kreipkitės į Paskolos.lt darbuotojus, kurie padės išspręsti susiklosčiusią situaciją.

1 comment on “Paskolos.lt – puikiai verslo pradžiai

  1. Na paskola yra labai naudingas dalykas, nes nevisi mes sugebame taupyti, tačiau į tai reiktų žvelgti labai atidžiai, todėl įvertinus realistiškai savo galimybes geriausia būtų kreiptis į banko ar unijos konsultantą dėl geriausio pasiūloymo.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>