Kokių dėžių prisikaupia namuose?

Pasidairę po namus, pastebėsime, kad dėžės mus čia supa įvairiose vietose. O gal net ir turime kažkur specialiai tam paskirtą kampą, kur laikome sukrautas visokias dėžes ir dėžutes. Vienas išmetame, kitose kažką nelaikome, trečiose siunčiame siuntas, dar kitas laikome todėl, kad bijome, jog be gaminio dėžės vėliau negalios garantija. Iš kur namuose tiek dėžių?

Iš interneto siuntinių

Dėžės kraustymuiŠiais laikais pirkimas internetu jau lenkia pirkimą realybėje. O juk būtent tada, kai perkame gyvenime, atsiranda ir tos visos dėžės. Daug yra prekių, kurias šiaip pirktume maišelyje, celofano pakuotėje, tačiau, kadangi siunčiame internetu, idant gaminys nenukentėtų ir liktų saugus, jis dedamas būtent į dėžę. Dažnai į ją dar pripilama visokių minkštų granulių, kad tik mūsų pirkinys nesusilankstytų ir galėtų minkštai pas mus atkeliauti. Taigi, nieko nuostabaus, kad namuose prisikaupia tiek daug dėžučių. Tačiau pliusas yra tas, kad ir patys kartais siunčiame kažką kažkam per paštomatus, o dėžių jau ir turime tam.

Iš maisto prekių

Taip pat namuose kartais kaupiasi ir nuo maisto likusios dėžės. Didžiausios jos būna turbūt nuo picų ir tortų. Jos netelpa į šiukšlių dėžes, todėl jų neišmetame kartu su visomis atliekomis. Dažniausiai sustatome kur nors į kampą ir planuojame paimti vėliau. Deja, vis neturime tam laiko, tai taip ir stovi jos, kol atėjusi kokia katė ir užuodusi maisto likučius ima draskyti. Taip pat nuo maisto lieka ir daugiau kartono dėžučių. Tai ir įvairių dribsnių, makaronų, saldainių dėžutės. Ne be reikalo prie namų yra rūšiavimui skirti konteineriai, kur reikia atskirai mesti plastiką, kartoną ir kitas šiukšles.

Iš avalynės parduotuvių

Taip pat nemažai dėžučių kasmet atsiranda dėl pirktos naujos avalynės. Galbūt perkame tik dvejas poras per metus, bet jeigu gyvename ne vieni, ir kažkas kitas perka, tai po truputį atsiranda ir batų dėžučių. Tačiau jos yra labai patogios, todėl su jomis visada lengviau kažką sugalvoti, jas gražiai sustatyti kampe ir netgi jas panaudoti savo daiktų laikymui.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>