Apie vieno online žaidimo stilistiką

Ar jau matėte naują lietuvišką žaidimą rajonas.lt ? Jeigu nematėte, gal pats laikas susipažinti su juo. Išskirtinis jis atrodo ne tik dėl to, kad lietuviškų online žaidimų apskritai nėra daug, bet ir dėl savo unikalios stilistikos.

Grubūs, bet profesionalūs 2D piešiniai

RajonasVizualikos pasaulyje nuolat kovoja dvi priešingos jėgos. Jeigu vienas kelias yra progreso ir kruopštumo, tai kitas būna priešingas – pamirštant technologijas ir prisimenant kažką seno. Arba, su naujomis technologijomis imituojant kažką seno. Šiuo metu, kai pasaulyje jau yra atsiradę nemažai 3D kūrinių, staiga ant scenos atsiranda ir puikūs 2D kūriniai. Tiek animacijoje, tiek kitose srityse, taip pat video žaidimuose, staiga tampa madinga paprastesni piešiniai, kur puikiai matosi, jog viskas yra tikrai nupiešta. Dėl to galbūt ir šis žaidimas Rajonas atrodo toks patrauklus, kad paprastomis priemonėmis jis nupiešia tai, kas galėtų būti ir sudėtingiau pavaizduota. Piešiniai gana grubūs, drauge paprasti, gražūs. Matosi kiekvienas potėpis, tarsi būtų tapyta. Animacijos yra minimalistinės – pasikeičia vos vienas kitas kadras. Taigi, galima pastebėti, kad ši stilistika yra labai maloni akiai, spalvota, tapybiška, o kartu ir atlikta gana paprastai.

Komiksų stilius

Naujovė lietuviškuose žaidimuose – kalbos vaizdavimas komiksų burbuluose. Jeigu mes esame įpratę, kad kompiuteriniuose žaidimuose garsą girdime per kolonėles, tai čia viskas bus kiek kitaip. Didelė dalis tekstų tiesiog yra užrašyti. Komiskai kaip mediumas pas mus yra gana naujas dalykas, nors kitur jis labai plačiai išnaudojamas. Smagu, kad ir žaidimų rinka pamažu drįsta pasinaudoti šia patogia ir populiari priemone. Kartu ir tokia patrauklia.

Mafijos intriga

Visgi, daugiausiai stilistinių detalių suteikia būtent tai, kad čia sukuriama tam tikra intriga su mafija. Mafija ir kriminaliniai ryšiai – tai klasikiniai detektyviniai siužetai. Tačiau jie taip pat gali būti vienoki vaizduojami, kitokie – realybėje. Realybėje veikiausiai yra mažiau elegancijos ir įspūdingų vaizdų. Tuo tarpu, kine, literatūroje ar video žaidimuose mafijos gyvenimas ima atrodyti net šiek tiek savotiškai romantiškas. Kaip kažkas tikrai nepaprasto, įspūdingo. O viską galiausiai gražiai apvainikuoja ta neįprasta, bet tokia daili stilistika. Šiame žaidime taip pat yra ir gražiai nupiešti bei išbaigti personažai, kurie kiekvienam žaidimui yra viena atraminių dalių. Tai ir puikiai nupiešti mafijos bosai, ir gražios moterys, ir kiti rajono veikėjai. Aišku, čia nestinga ir itališkos mafijos elegancijos, kvapą gniaužiančių nuotykių.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>