„QLED“ – naujieji išmanieji televizoriai, pranokstantys lūkesčius

QLED televizoriaiVienas garsiausių pasaulio technikos gamintojų „Samsung“ 2017-ųjų pradžioje rinkai pristatė naujojo modelio televizorius „QLED“: Q7, Q8 ir Q9 modelius. Televizoriuose įdiegta visiškai nauja „Quantum dot“ technologija, spalvas perteikianti visu šimtu procentų, kaip nė vienas televizorius iki šiol. Lietuvos parduotuves šie naujieji televizoriai pasiekė jau kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje, nors buvo prognozuota, kad prekyboje jie turėtų pasirodyti tik balandžiui įpusėjus. Tuo tarpu kitų šalių gyventojai naujojo televizoriaus privalumus galėjo įvertinti metų pradžioje vykusioje „CES 2017“ parodoje Las Vegase.

Tačiau sugrįžkime prie naujosios kartos neįtikėtinai kokybiško televizoriaus. Nauja technologija, pavadinta QLED, apdovanoja itin tiksliu bei labai aukštos kokybės vaizdu. Pastaraisiais metais koncernas vis tobulino ankstesnes technologijas, taip pat kruopščiai rinkę ir sisteminę vartotojų nuomones, darbuotojai galų gale sukūrė produktą, kuris dar geriau atitinka vartotojų poreikius ir patenkina visus jų lūkesčius dėl aukščiausio vaizdo kokybės.

Kad ir kokių neįtikėtinų funkcijų pasiūlytų TV gamintojai, televizoriai privalomai turi išlaikyti vieną esminių, t. y. vaizdo kokybę. Kokybiškas vaizdas vis dar yra visų vartotojų prioritetas, nesvarbu, ar jie būtų JAV, ar Vakarų Europos, ar Afrikos gyventojai. Žinoma, visiems pagal poreikius ir galimybes pasiūloma priimtina kokybė ir kaina. Naujasis televizorius spalvas atvaizduoja dar ryškiau ir tiksliau, spalvinę gamą perteikdamas neįtikėtinai raiškiai. Taigi per televizorių nuo šiol pastebėsite net ir pačius subtiliausius iki tol nematytus spalvinius skirtumus. Naujieji televizoriai perteiks ne tik spalvas, bet ir paryškins detales – tai lemia „Quantum dot“ technologija.

Dar daugiau tobulų sprendimų

Naujųjų televizorių komplektacijoje yra skaidrus laidas, kuriuo televizorių galima sujungti su kitais namų prietaisais, pavyzdžiui, garso įranga, vaizdo grotuvais ar net žaidimų konsolėmis. Laidas yra beveik nepastebimas. Įsigydami televizorių, visi norintys gali nusipirkti ir specialų sieninį laikiklį. Tuo tarpu televizoriaus stovai pritaikyti išmaniems ir stilingiems namams: su šiais stovais televizorius galima pastatyti ir pakelti taip, kad jie atrodytų tarsi namų interjero ir dizaino elementai. Vienas iš stovų televizorių leidžia pastatyti molberte, o kitas stovas savo dizainu kiek primena skulptoriaus kūrinį.

Valdomi dar paprasčiau

„Samsung“ gamintojas nuolat tobulina savo gaminamų televizorių valdymą, todėl vartotojai televizoriuose įdiegtas pramogų platformas pasiekia dar greičiau. Prie televizoriaus prijungus minėtuosius vaizdo grotuvus, vaizdo įrangą, žaidimų konsoles ir kt., visi prietaisai valdomi vienu – televizoriaus – pulteliu. Atnaujinta ir programėlė, vienu mygtuko paspaudimu pateikianti visas integruotas programas. Beje, televizorių valdyti ir analogiškai įjunti programėles galima ir išmaniuoju telefonu. Įdiegta net ir priminimo funkcija: kai rodoma jūsų mėgstama laida ar serialas, apie tai būsite informuojami.

Taip pat „CES 2017“ parodoje pristatytos ir dvi visiškai naujos paslaugos: sporto programėlė, kurioje pateikiamos sporto apžvalgos (pasirinktinai pagal mėgstamas sporto šakas arba pagal mėgstamas komandas), taip pat muzikos programėlė, kuri fiksuoja, kokios dainos skambėjo tam tikrose platformose ir teikia vartotojams rekomendacijas pagal jų peržiūrėtus vaizdo klipus. Šias programėles išbandyti pirmieji progą turėjo prancūzai, vokiečiai, italai, korėjiečiai, ispanai, britai ir amerikiečiai. Tikimasi, kad naujasis televizorius taps vienu perkamiausių ir Lietuvoje.

1 comment on “„QLED“ – naujieji išmanieji televizoriai, pranokstantys lūkesčius

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>