Vizuali automobilio nuomos reklama: kokia ji

Kaip ir kitos mokamos paslaugos, automobilių nuoma taip pat turi savo rinkos dėsnius. Vieni iš jų yra susiję būtent su produkto, paslaugos reklama. Verta žinoti, kad automobilių nuomos paslaugos dažniausiai yra reklamuojamos vizualiai įkūnijant tam tikrus žmonių lūkesčius. Štai keletas auto nuomos paslaugų vaizdo reklamos kategorijų.

Vaizduojamas prabangus gyvenimas

Automobilių nuomaDažnai mašinų nuoma vaizduotėje sukuriama kaip prabangaus gyvenimo atributas. Ar tai būtų video, ar foto stende reklama, galima pastebėti tokių reklamų, kuriose vaizduojamas prabangiai apsirengęs žmogus, dažniausia vyras, su geru laikrodžiu, spindinčiais batais, pasitenkinusia ir savimi pasitikinčia poza atsirėmęs į naują prabangią mašiną. Taip automobilių nuomos reklama kuria mums įvaizdį, kad su tokia mašina būsite prabangoje, gerame gyvenime. Šią taktiką, žinoma, dažnai išnaudoja ir įvairūs kiti produktai, apeliuojantys į žmogaus sėkmingumą ar aukštesnes pajamas: kvepalai, prabangūs drabužiai, elektronika, telefonai, kompiuteriai.

Vaizduojami nuostabūs kraštovaizdžiai

Dažnai galima pamatyti ir tokias situacijas, kuomet vaizduojami nuostabūs kraštovaizdžiai ir automobilis. Tai tarsi sako: su šia auto nuoma galėsite lėkti kad ir į pasaulio kraštą. Gal su savo senu kledaru ir negalėtumėte nuvažiuoti kažkur toliau negu 10 km nuo namų, tačiau su gera nauja mašina galite važinėtis visur. Ypač tai aktualu keliaujantiems, norintiems turėti tą patikimą mašiną su savimi, ir joje važiuoti. Taigi, nuostabūs kraštovaizdžiai visuomet gali būti geras būdas pavaizduoti auto nuomos pranašumus. Jeigu tai yra užsienio nuomotojų puslapis, tai jis iškart parodys ir turistams, kur galima nuvykti su ta nuomota mašina. Lietuviai nuomotojai, besiorientuojantys į keliaujančius užsieniečius taip pat galėtų išnaudoti šią reklamos idėją ir savo gražias mašinas statyti įžymių kraštovaizdžių vietose: prie mūsų Baltijos pajūrio, piliakalnių, Nemuno ar senamiesčių.

Vaizduojama romantika ir meilės šventė

Ne paslaptis, kad automobilių nuoma labai dažnai būna aktuali būtent meilės šventei: vestuvėms. Taigi, tai reiškia, kad šios šventės metu bus galima pakeliauti ir nusifotografuoti prie dailios mašinos. Automobiliai nuomojami tam, kad viskas būtų estetiška, kad visi jaustųsi laimingi ir gražūs. Tad mašinos visada patenka ir į kadrą. Dėl to pageidaujama tam tikra estetika: tik baltos, tik juodos, tik senovinės ir pan. mašinos. Tad reklamuotajai taip pat kartais pasitelkia šią vizualinę metaforą ir vaizduoja nuostabias vestuves, romantiką, gražias poras prie gražių mašinų, saulėlydžius, o kartais – puikius vakarėlius. Pavyzdžiui, mergvakaris ar bernvakaris dažnai irgi neišsiverčia be auto nuomos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>