Traktoriai: rinktis naujus ar naudotus?

Kai nusprendžiama įsigyti žemės ūkio technikos, tenka apgalvoti ne taip ir mažai dalykų, ir vienas jų yra tai, kokie traktoriai galėtų labiau pasiteisinti – nauji ar naudoti. Ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi savų privalumų bei trūkumų, todėl įvertinę pagrindinius šių pasirinkimų privalumus bei trūkumus tikrai galėsite priimti tm tikrą sprendimą. Taigi, kokie svarbiausi naujos ir naudotos žemės ūkio technikos privalumai bei trūkumai?

Nauji ir naudoti traktoriaiNaujos ir naudotos technikos pasirinkimas

Nors gali atrodyti, kad naudotos žemės ūkio technikos pasirinkimas bus pernelyg siauras, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Įsigyti naudotos technikos gali pasiūlyti ne vien tik fiziniai asmenys, bet taip pat ir įvairios įmonės, todėl rinktis tikrai bus iš ko. Nemažai žemės ūkio technika prekiaujančių bendrovių turi savo internetines svetaines, kuriose galima rasti siūlomos produkcijos asortimentą bei svarbiausią informaciją apie siūlomą produkciją, todėl tai gali padėti paprasčiau priimti vienokį ar kitokį sprendimą.

Žemės ūkio technikos kaina

Gana dažnai yra tikimasi, kad traktoriai nekainuos pernelyg brangiai, todėl galima pasvarstyti ir apie naudoto traktoriaus įsigijimą. Tuo atveju, jei yra pasirenkama tokia žemės ūkio technika prekiaujanti įmonė, galima būti užtikrintiems, kad traktoriai yra tinkamai prižiūrimi, todėl jų techninė būklė yra tiesiog nepriekaištinga. Jei bus nuspręsta rinktis fizinius asmenis, kurie parduoda nebenaudojamą žemės ūkio techniką, tokiu atveju vertėtų būti atsargesniems, ir įsitikinti, kad tam tikras pardavėjas yra tikrai patikimas.

Įsigijimo sąlygos

Naują žemės ūkio techniką neretai galima pirkti išsimokėtinai, ir tokia galimybė gali iš tiesų puikiai pasiteisinti, jei nenorite visos traktoriaus kainos padengti iš karto. Vis dėlto, šiandien išsimokėtinai gali būti perkami ir naudoti traktoriai, ir tokių pasiūlymų galime rasti ne taip ir mažai. Jei ieškote galimybės traktorių pirkti išsimokėtinai, tikrai nebūtina apsiriboti vien tik nauja žemės ūkio technika.

Taigi, ir vienas, ir kitas pasirinkimas gali tikrai puikiai pasiteisinti, tačiau tuomet, jei bus nuspręsta įsigyti naudotos žemės ūkio technikos, svarbu pakankamai dėmesio skirti paties tinkamiausio pardavėjo pasirinkimui.

1 comment on “Traktoriai: rinktis naujus ar naudotus?

  1. Mano nuomone, labai priklauso kur bus traktoriai laikomi. Naudoto gal ne tiek gaila, bet naują tai reikia prižiūrėti ir tinkamose sąlygose laikyti. Visa mūsų technika tentiniuose angaruose stovi, labai patogu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>