Ką reikia žinoti apie funkcines lovas ir čiužinius ?

Specialūs čiužiniaiLigonių slaugymas ir priežiūra daug lengvesnė, kai yra pasirenkama speciali įranga tokia, kaip čiužiniai nuo pragulų ir funkcinės lovos. Tai yra puiki galimybė pagerinti gyvenimo kokybę tiems žmonėms, kurie didžiąją dalį laiko ar visą laiką praleidžia lovoje. Specialūs čiužiniai ir lovos padeda išvengti didesnių sveikatos problemų. Ką reikia apie tai žinoti?

Dabar gamintojai siūlo specialius čiužinius, kurie skirtingai, nei paprasti čiužiniai, gali apsaugoti nuo pragulų susidarymo. Jeigu žmogus mažai juda ir didžiąją dalį laiko guli ar sėdi lovoje, tai jam praverstų čiužinys nuo pragulų. Tai padės išvengti tokių sveikatos sutrikimų, kaip pragulos ir žaizdos. Oda galės būti sveikesnė, nes nebus taip stipriai fiziškai traumuojama ir toks čiužinys leis odai kvėpuoti. Ne tik specialus čiužinys gali padėti prižiūrėti ligonius, bet ir specialios lovos, kurios dar vadinamos funkcinėmis. Tai patogumas ir komfortas tiems, kurie turi dalinį ar visišką judrumo apribojimą.

Labai svarbu žinoti, kad visos priemonės ir įranga skirta žmonėms turintiems specialiųjų poreikių yra labai didelė pagalba norint komfortiškai gyventi. Tiesa, dabar pasirinkimas įvairių funkcinių lovų ir specialių čiužinių yra didelis. Galima rasti tiek naujus, tiek ir naudotus gaminius. Ką reikia apie tai žinoti? Pavyzdžiui, funkcines lovas, kurios yra labai geros būklės galima pirkti tiek naujas, tiek ir naudotas. Tik labai svarbu įvertinti jų būklę, kad visi mechanizmai veiktų tinkamai, nes priešingu atveju tokia lova neteks savo prasmės, nes neatliks savo funkcijų. Tais atvejais, kai reikalingi čiužiniai nuo pragulų, tai žinoma geriau pirkti naujus, tačiau kartais galima įsigyti ir labai geros būklės nedaug naudotus.

Kaip ir funkcinės lovos, taip ir čiužiniai, geriau, kad būtų nauji, tačiau nesant galimybių įsigyti naujus, reikia ieškoti alternatyvų. Nebūtinai reikia pirkti naudotus, nes galima rasti ir naujus, tačiau už mažesnes kainas. Tai padaryti galima ieškant parduotuvės, kurioje siūloma mažiausia kaina. Tereikia peržiūrėti skirtingų pardavėjų pasiūlymus ir palyginti kainas. Taip pat galima rasti ir tokias prekes, kurios yra ne taip gerai žinomų gamintojų arba turi šiek tiek mažesnes panaudojimo galimybes. Tuomet ir kaina bus mažesnė. Kiekvienas paieškos atvejis yra individualus, todėl ir sprendimo, kuris pirkinys geriausias, reikia ieškoti atsižvelgiant į ligonio poreikius. Kas tiks vienam, tai kitam gali netikti, todėl reikia viską vertinti atsižvelgiant į ligoniui svarbius kriterijus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>