Kur vis dar verta investuoti Vilniuje

Kad nekilnojamas turtas Paupyje yra vis dar gera investicija Vilniuje – tą žino tikri investuotojai ir tie, kas bent kažkiek domisi NT aktualijomis. Štai keleto Vilniaus regionų apžvalga, kad žinotumėte, kur verta investuoti, o kur ne.

Naujuose Paupio rajonuose

NT prie upėsVienas iš populiariausių rajonų, dabar esančių tiesiog ant bangos – tai Paupio rajonas. Tokio jo anksčiau net nebuvo, ir pavadinimas nebuvo plačiai vartojimas. Paupys teoriškai prasideda ten, kur baigiasi Užupis, bet dar ne Rasos, ir ne Naujoji Vilnia. Tad gana arti centro. Ten statomi nauji daugiabučiai ir į butus ten kėsinasi tikrieji miesto gyventojai, norintys kokybiško gyvenimo arti miesto centro. Tiek dėl savo Perkūnkiemio šedevrus lenkiančios architektūros, tiek dėl puikios vietos, čia butai yra populiarūs, brangesni ir vertinami kaip saugi investicija. Jie neturėtų labai nuvertėti, bėgant laikui. Tad tai itin svarbu dabar, kuomet kainos yra aukštumose ir nemažai žmonių jau bijosi artėjančios krizės bei kainų korekcijos, kitaip tariant, būsto pigimo. Tad štai perkant būstą tokioje vietoje, jūs turite saugią investiciją, kadangi prestižinėse vietose būstas nenuvertėjai ir visada išlieka investavimui tvarus.

Senuose autentiškuose Senamiesčio pastatuose

Kitas regionas, kuriame turėtų būti drąsu investuoti – pats Senamiestis. Čia irgi vieta, kur būstai ir dabar yra labai brangūs, ir kur gyvenimas turi daug gyvasties. Galite čia taip pat stengtis smagiai įsikurti, jeigu turite lėšų, ir nebijoti, kad vėliau atpigs. Istorinis senamiestis visada yra brangi vieta ir niekada nepralošiama investicija, kad ir po kurį miestą pasivaikščiotumėte. O ypatingai, kai kalba eina apie sostinės Senamiestį.

Naujuose butuose prie Neries centre

Kitame Neries krante esanti Žirmūnų, Šnipiškių ir Žvėryno pradžia – tai dar vienas ruožas, kur būstas buvo ir bus brangus ir vertas pirkimo. Čia taip pat kainos neturėtų kristi, o investicijos neturėtų būti neatsiperkančios. Galima drąsiai investuoti ir džiaugtis, kad viskas yra labai laiku ir gerai. Tačiau kol kas čia pasiūla jau mažėja, o kainos ir toliau auga.

Artinantis krizei neaiškių rajonų geriau vengti

Tai kur tos vietos, į kurias galbūt pasižiūrėti reikėtų atsargiau? Daug klausimų kelia tokios "satelitinėmis" vadinamos vietos kaip Naujoji Vilnia, Grigiškės, Žemieji Paneriai. Jos arba per toli nuo centro, arba yra kitos istoriškai nepalankios aplinkybės. Čia būstai dabar pigūs, tačiau prognozuoti jų brangimą labai sunku, nes nėra kol kas tam prielaidų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>