Kur išsinuomoti gamybines patalpas?

Turėti savo verslą ir valdyti savo kompaniją – nesvarbu mažą ar didelę žmonių skaičiumi, mažą ar didelę finansiniais mastais – didelis pasiekimas, tačiau jos kūrimas reikalauja didelio darbo ir daugybės „įvadinių procesų“. Rodos toks paprastas dalykas, kaip įmonės patalpos – pašaliniam žmogui gali atrodyti nepastebimas dalykas, tačiau, pavyzdžiui, komerciniu arba gamybiniu patalpu nuoma Vilniuje nėra tokia lengvai prieinama paslauga. Straipsnelyje šiek tiek daugiau apie tai ir pakalbėsime.

Vanaginė nuomoja gamybines patalpas

Patalpų nuomaŠiuo metu sostinėje statoma ypač daug verslo centrų, komercinių pastatų kompleksų, kur kuriasi ofisai, įvairiausio masto įmonės, taip pat ir individualūs asmenys. Tačiau ar paprasta surasti patalpas nuomojimui, tinkamas gamybos procesams. Nepaslaptis, kad kuriant įmonę, steigėjai turi įvertinti įvairiausius rizikos faktorius, todėl ne visada protinga pulti įsigyti nekilnojamą turtą. Tuo tarpu nuoma – puikus pasirinkimas reguliariai paskirstyti ir stebėti mėnesines išlaidas, būti „nepririštam“ prie vietos, išlaikyti stabilumą ir didesnę laisvę nuo teisinių procesų. Štai bendrovė Vanaginė, įsikūrusi Vilniaus pakraštyje, veikia jau ne vienerius metus ir klientams siūlo komercinių patalpų, sandėliavimo patalpų bei gamybinių patalbų nuomos paslaugas. Didžiulis kompleksas nuomojamų patalpų bei aikštelių klientams suteikia laisvę sėkmingai plėtoti savo ekonominę veiklą, sandėliuoti techniką, įrangą ir produktus. Paprastai komercines patalpas išsinuomoti nėra sudėtinga, o ką daryti, kai reikia bazuotis su visa gamybos procesą atliekančia komanda. Tokiu atveju svarbu patalpos, kur tilptų technika, staklės, cechai ir panašiai. Vanaginė tokią paslaugą gali pasiūlyti. Bendrovės internetiniame puslapyje pateiktas išsamus nuotraukų albumas ir nuomojamų patalpų katalogas, kur tinkamas patalpas atrastų bet koks gamybininkas – tai skirtingo aukščio, įvairių metražų pastatai su didelėmis teritorijomis aplink. Į patalpas paprastai galima patekti tiek iš paradinės, tiek iš kiemo pusės, pritaikan jas tiek įmonės klientų atvykimui, tiek patogiai gamybiniams automobiliams privažiuoti. Visur išvedžiotos tinkamos apsaugos sistemos, todėl turtas yra saugomas Taigi, Vanaginė – puiki ir kokybiška gamybinių patalpų nuoma Vilniuje.

Valerijos verslo startui padėjo Vanaginė

Valerija Ž., jauna verslininkė iš Vilniaus, savo verslą – odinių rankinių ir kuprinių siuvimą, pradėjo dar studijuodama dizaino akademijoje. Pradžioje tai buvo jos pačios rankų darbo, atsipalaidavimą teikiantis užsiėmimas, vėliau, pardavus pirmuosius savo dirbinus ir pajutus verslumo gyslelę, Valerija nusprendė investuoti, pasisamdyti kelis siuvėjus, kad būtų daugiau darbo dankų, ir pradėti gaminti produkciją didesniu mastu. Akivaizdu, kad tam reikėjo patalpų. Kadangi reikėjo sandėliuoti didelius odos pluolštus, siuvimo mašinas, stakles, odos pjaustymo įrankius, mergina buvo įsigijusi kelis darbo stalus, kėdžių ir spintą smulkiems daiktams sandėliuot, į garažą viso to sutalpinti nepavyko. „Norėjos turėti patalpas, kur kasdien galėtum nuvažiuoti ir jaustis, kad va čia mano darbovietė, dirbant namuose – imtų „čiuožti stogass“, be to, ir žmonių buvau pasisamdžiusi, o jie jautėsi taip pat kaip aš“- pasakoja mergina. Kadangi įsigyti savo patalpų mergina neturėjo lėšų, o ir šiaip tokia praktika jai būtų atrodžiusi gana rizikinga, Valerija nusprendė ieškoti patalpas nuomojančių įmonių. Čia ji susidūrė su kitu sunkumu – komercinių nuomojamų patalpų pagrindą sudaro ofisų ir biurų nuoma, tuo tarpu gamybininkams, ieškantiems amatams ir stambesniems fiziniams darbams skirtų patalpų, buvo daug sudėtingiau. Tačiau visai netikėtai internete aptikus įmonės Vanaginė prisistatymą ir nuomojamų patalpų komplekso katalogą, mergina nusprendė, kad savo veiklą plėtoti gali vienose iš įmonės nuomojamų patalpų. Merginai patiko patogus susisiekimas nuo Vilniaus miesto centro, geras privažiavimas, ganėtinai puikus pastatų išdėstymas. Nuomojamos patalpos nedidelės, tačiau Valerija tikisi plėtoti savo verslą ir yra įsitikinusi, kad Vanaginė – geriausia gamybinių patalpų nuoma Vilniuje – turės jai ką pasiūlyti.

1 comment on “Kur išsinuomoti gamybines patalpas?

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>