Palanga – ypatinga vieta

Pragyventi iš nekilnojamojo turto verslo gali ir vidutines pajamas turintys žmones, nebūtina statyti didžiausių daugiabučių. Štai nekilnojamas turtas Palangoje, net jeigu jis bus paprastas ir pigus, gali būti verslo pamatu.

Verta pirkti ir nuomoti būstą

Statomi namai pajūryjeNe be reikalo nuolat vyksta naujų statybų veikla Palangoje. Juk šis kurortas – visais laikais buvo ir yra labai populiarus. Tad ir nuomotis namą, kambarį ar namuką Palangoje prireikia daugybei žmonių. Tie, kas nori gyventi kurorte ir turėti darbo vietą, perka butus ir paskui juos sutvarkę nuomoja poilsiautojams. Sostinėje klesti ilgalaikė nuoma, nes žmonės neįperka paprastų butų, namų. O štai pajūryje nemažai trumpalaikės nuomos sandorių. Dabar išnuomoti nakvynę vienam žmogui per naktį galima pradedant nuo 20, baigiant kad ir 2000 eurų. Jeigu sutiksite gyventi bobutės rūsyje, gal pavyks pernakvoti ir už 15 eurų. Jeigu norėsite kambario, nuo kurio nepykintų, tuomet mokėsite bent 25 eurus už naktį. Na o svajojant apie geresnius patogumus ar prabangą, kainos šoks geometrine progresija į viršų.

Kainos auga kasmet

Tiek eiliniai poilsiautojai Lietuvoje, tiek Palangos verslininkai pripažįsta, kad kainos auga. Tačiau jos auga visą laiką ir visoje šalyje. Visgi, palyginus atostogų kainą Palangoje su atostogomis, kad ir Druskininkuose, arba kaimynų Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, pamatysite, kad pas mus daug brangiau. Tas kainas gali lemti tai, kad gražaus pajūrio turime labai mažai. Mūsų Lietuvos jūros kranto lopinėlis – toks mažytis. Tad vieninteliai esantys kurortai ir išsikelia kainas. Be to, didelę lankytojų grupę sudaro įvairūs užsieniečiai, dažniausiai iš Rytų, kuriems viskas ten labai patinka, ir kurie nusiteikę mokėti daugiau.

Daug ką lemia orai

Palangoje butus, kambarius ir nekilnojamąjį kitą turtą nuomojantys verslautojai pasakytų, kad kainos bei lankytojų anšlagas susijęs ir su orais. „Kagda pogada chorašo, tagda i gorada spakaina“, – sako vienas Palangos verslininkas, rodydamas į tuščias nulytas gatves. Vasara šiais metais jau atseikėjo savo lietaus dozes, ir visgi, visi vis dar tikimės bent šiek tiek geresnių orų, kad tik būtų galima pailsėti saulėje. To paties nori kiekvienas, štai dėl ko tenka pripažinti liūdną tiesą – saulė gal ir švies, bet žmonių tada bus labai daug. Išsinuomoti būstą bus sunkiau, ir viskas kainuos daugiau. Žinoma, keliauti atostogauti į Palangą niekas neverčia, tačiau daugybei žmonių tai yra tikroji vasaros sostinė.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>