Automobilių nuoma Lietuvoje

Norėdami išsinuomoti transporto priemonę pirmiausia ją pasirinkite. Sekantis žingsnis, automobilio rezervavimas. Tai reikėtų būtinai padaryti, kadangi gali nebūti pageidaujamo automobilio reikiamu laiku. Automobilių nuoma Lietuvoje tampa vis populiaresne, nors neseniai nuomodavosi nedaugelis. Tai patogu, jei atvykote neilgam laikotarpiui, transporto priemonės pirkimas ir pardavimas, kada ji nereikalinga, gali ne tik užimti nemažai laiko, bet ir būti nuostolingas. Ne visada pavyksta parduoti automobilį už tą pačią kainą arba brangiau, nei įsigijote. Išsinuomoję transporto priemonę, galėsite ja naudotis tiek, kiek reikia. Sumokėsite nuomos mokestį, greičiausiai reikės palikti užstatą. Automobilių nuoma Lietuvoje siūloma daugelio įmonių, jums tereikia pasirinkti, kurios paslaugomis naudositės. Rezervuokite pageidaujamą transporto priemonę, tai padaryti galite paprastai ir patogiai:

Nuomojamas automobilis· Nurodykite automobilio paėmimo vietą. · Nurodykite, kurioje vietoje grąžinsite transporto priemonę. · Nurodykite paėmimo ir grąžinimo datas. · Dažniausiai reikia paspausti mygtuką „Toliau“. · Pasirinkite transporto priemonę iš visų siūlomų. · Užpildykite reikiamus laukelius (nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą bei kitus). Atlikus visus minėtus veiksmus, jums reikės sumokėti nurodytą sumą. Mokėti galite internetu, tai patogu ir nereikia gaišti daug laiko. Kiekvienas nuomotojas stengiasi, kad nuomos sąlygos būtų, kaip įmanoma, patrauklesnės. Žmonės kurie ieško automobilių nuomai dažnai renkasi pagal įvairius kriterijus. Vieniems svarbiausia yra kaina, tokie žmonės dažniausiai nuomojasi toje įmonėje, kuri siūlo mažesnes kainas. Jiems gali būti visai nesvarbu ar transporto priemonė nauja, ar sena. Tokie nuomininkai gali nekreipti dėmesio į tai, ar automobilis tvarkingas. Kiti, norintys nuomotis automobilius, ieško kainos ir kokybės santykio. Reikalinga gera kaina ir tvarkinga bei nesena transporto priemonė. Kai kurie nuomininkai ieško naujų ir kokybiškų automobilių, jie gali mokėti brangiau. Šiandieną daugelis gali sau leisti išsinuomoti transporto priemones. Tai nekainuoja, palyginus, labai daug. Dažnai labiau apsimoka, nei įsigyti neilgam laikotarpiui. Automobilių nuoma sostinėje gali būti brangesnė. Transporto priemonės gali būti nuomojamos įvairiais tikslais. Vieniems automobiliai reikalingi ilgesniam laikui,o kitiems trumpesniam. Tai, žinoma, įtakos turi kainai, savaime suprantama, kad ilgesnis laikotarpis jums kainuos daugiau, tačiau viena diena gali būti pigesnė, nei naudojantis trumpalaike nuoma. Būtinai informuokite nuomotoją kuriam laikui jums reikalingas automobilis. Kai kurios įmonės, kurios siūlo automobilių nuomą, nustato minimalų nuomos laikotarpį (pavyzdžiui, viena para). Išsinuomotą transporto priemonę galite vairuoti patys, o jei to nenorite daryti, daugelis nuomotojų gali jums pasiūlyti ir vairuotojo paslaugas.

1 comment on “Automobilių nuoma Lietuvoje

  1. Jei iškeliaujate ilgesniam laikotarpiui, šsinuomojus automobilį nereikės sukti sau galvos, kaip pasiekti norimą vietą, kur pasistatyti ir kur palikti automobilį.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>