Naujų butų pardavimas Pašilaičiuose – jauki aplinka ir kokybiški namai

Butas PašilaičiuoseNaujos statybos butai – patrauklus, tačiau didelių investicijų reikalaujantis sprendimas, todėl neskubėkite. Visų pirma įvertinkite kelis statybų projektus ir rinkitės jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą. Itin didelio vilniečių dėmesio sulaukia naujų butų pardavimas Pašilaičiuose – tai patogus ir praktiškas pasirinkimas, siejamas su gyvenimo komfortu ir saugumu. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, galima rinktis skirtingo dydžio ir skirtingų išplanavimų butus.

Pašilaičiai garsėja patogiu susisiekimu su miestu ir išvystyta infrastruktūra, todėl nesunkiai susisieksite su svarbiausiais miesto objektais, prekybų centrais, mokyklomis, darželiais ir darbovietėmis. Be to, naujos statybos daugiabučiai rūpinasi gyventojų saugumu – visa naujų projektų teritorija stebima moderniomis vaizdo kameromis, gyventojus saugo ir rakinamos laiptinės, patogios požeminės automobilių stovėjimo aikštelės. Naujieji Pašilaičių namai išsidėstę aplink erdvų, šiuolaikišką vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio zonos su lauko treniruokliais, iškylų erdvėmis, vaikų žaidimų aikštelėmis, pavėsinėmis ir vidiniu baseinėliu. Aplink namus išsidėstę pasivaikščiojimų ir dviračių takai.

Itin svarbų vaidmenį atlieka namų kokybė – juk būstą perkate ne vienai dešimčiai metų. Pašilaičių namai atitinka B energinio efektyvumo klasę, čia įmontuoti A klasės langai, suteikiantys daugiau šviesos ir šilumos. Reguliuojama šilumos kontrolės sistema suteiks dar daugiau komforto ir garantuos mažas šildymo kainas. Patvariam, ilgaamžiam ir kokybiškam fasadui parinktos švelnios, pastelinės spalvos, derančios su aplinka. Pirmieji naujojo projekto daugiabučių aukštai turi 3 metrus siekiančias lubas ir išskirtinai dailias terasas ramiam laisvalaikiui. Pirkėjų lūkesčius atitiks ir šiuolaikiškai įrengtos laiptinės, į kurias patenka daug saulės spindulių.

Kad naujieji namai atitiktų jūsų išsikeltus lūkesčius, rinkitės atsakingai. Racionaliai įvertinkite ne tik gyvenamąją aplinką ar kaimynystę, bet ir pačio buto išplanavimą, langų padėtį, kambarių skaičių, balkono dydį – viską, kas jums atrodo aktualu ir svarbu. Jei ketinate savarankiškai įrenginėti interjerą, skirkite laiko projekto sudarymui ir įvertinkite, ar jūsų pasirinktas bustas leis realizuoti planuojamas idėjas. Jei interjero įrengimui neturite laiko ar nenorite jo skirti, jūsų poreikius atitiks butai su pilna apdaila. Visais atvejais rekomenduojame bendrauti su nekilnojamojo turto brokeriais, kurie įvertinę jūsų lūkesčius ir galimybes, padės priimti optimaliausią sprendimą individualioje situacijoje.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>