Svajonių vonios apšvietimo idėjos

Jeigu norime, kad mūsų vonia atrodytų, kaip svajonių vonia, turime pasirūpinti ne tik kad visos detalės gražiai derėtų tarpusavyje, bet ir kad vonios šviestuvai būtų ypatingi, išskirtiniai, kuriantys tą magiją ir šviesų jėgą. Štai keletas idėjų, kurios padės sukurti tokią svajonių vonią, apie kokią jūs gal net kartais nedrįstate ir svajoti.

Apšvieskite ir dekoruokite vonios zoną kaip namus

ŠviestuvasVienas iš nuostabių dalykų, ką gali labai lengvai padaryti vonios šviestuvai, tai sukurti nuostabią namų atmosferą net ir šalčiausioje erdvėje. Tai yra ir pačios šviesos savybės, kai tinkamai pasirenkama, į ką labiau atkreipti dėmesį ir kur dėti daugiau akcentų. Tai kartu yra ir savybės šviestuvų, kuriuos jūs pasirinksite. Tad jeigu vengsite tokių dalykų kaip plytelių, dekoruosite sieną namudiniu tapetu, po gal plyteles dėsite tik apačioje, ir gausiai ornamentuotas, tikrai jaukias, šalia padėsite ir kambarinį augalą, patiesite jaukų kilimą, pastatysite dailų krėslą, šviesa galiausiai bus ta magiška burtų lazdelė, kuri vonios interjerą tikrai pavers svajonių vonios kambariu. Jums reikėtų tuomet vieno ar kelių šviestuvų, tokių, kokius matote kabančius prašmatniose senoviškose svetainėse. Tai gali būti ir vienas kabantis liustras su keliomis lempomis, ir du sieniniai šviestuvai, simetriškai kybantys aplink vonią. Tačiau rinkitės tokius, kurie dera baroko ir senovinės klasikos stiliuje.

Apšvieskite stalelio ir veidrodžio zoną

Taip pat vonios šviestuvai gali atlikti labai svarbią pareigą ir tinkamai apšviesti tualetinio stalelio zoną. Nepersistenkite ir nedarykite iš tos vietos tardymo kambario. Be to, nedėkite krintančios tiesiai virš galvos šviesos, nes ji veidą privers atrodyti raukšlėtą, išryškins visus spuogus, poras, plaukelius, tai, ką vadiname veido netobulumais. Paryškinkite su šviesa pačią stalelio, lentynų vietą. Apšvieskite geriau veidrodį, bet ne tą vietą, kur stovės žmogus. Šviesa turi leisti save matyti, bet neatimti jaukumą.

Išskirtinis centrinis šviestuvas

Jeigu turite pakankamai erdvų vonios kambarį, tuomet pakabinkite vieną išskirtinį šviestuvą, kuris ir taptų šio kambario interjero akcentu. Tokių madingų šviestuvų, tinkančių ne tik voniai, dabar galite ieškoti šiuolaikinėse, specializuotose interneto parduotuvėse.

Apšvieskite dušą saugiai

Nepamirškite, kad dušas ir vonia – tai ta vieta, kur visada yra drėgmės. Todėl stenkitės sukurti tikrai atsakingą apšvietimą, kad nereikėtų nerimauti, jog kokią dieną ims tiesiog „žaibuoti“ vonioje ir drėgmė susilies su elektra. Dėl to samdykite profesionalius elektrikus, kurie galėtų viską atlikti tikrai hermetiškai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>