5 būdai, kaip įrėminti paveikslus ant drobės

Įrėmintas meno kūrinys kažkuo išsiskiria iš kitų. Pamatę jį, iškart suprantate, kad jis ypatingas: pasirinktas rėmas ir jo eksponavimo būdas, taip pat pakabinimo vieta – visa tai padeda kūriniui išsiskirti. Yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad paveikslai ant drobės būtų įrėminti taip, kad taptų akivaizdesni ir patrauklesni. Įrėminimas iš esmės yra bet koks procesas, kurio metu paveikslą įrėminate taip, kad jis taptų labiau pastebimas, patrauklesnis ar patrauklesnis. Įrėminimas – tai ne tik kažko uždengimas stiklu, bet ir dizaino elementų, pavyzdžiui, apšvietimo, medžiagų pasirinkimo ir kabinimo vietos, naudojimas, siekiant pabrėžti tai, kas jums patinka meno kūrinyje. Apžvelkime keletą kūrybiškų idėjų, kaip įrėminti paveikslus ant drobės, kurios padės jiems taip puikiai išsiskirti! Plačiau: drobių kainos – Drobiunamai.lt (rinkis, kas tau tinka).

Naudokite papildomas spalvas, kad atkreiptumėte dėmesį į savo drobės meną

Drobių NamaiNorėdami išsirinkti prie paveikslo derančią spalvų schemą, galite pasinaudoti spalvų ratu. Tai ypač naudinga, jei paveikslas yra akrilinis arba jame yra ryškių spalvų. Pasirinkite spalvą, kuri papildytų jūsų paveikslo spalvas. Galite įrėminti paveikslą ta spalva arba naudoti ją rėmeliui paryškinti. Pavyzdžiui, jei jūsų paveiksle daugiausia raudonos spalvos, naudokite žalios arba mėlynos spalvos rėmelį, kad atkreiptumėte į ją dėmesį. Arba, jei jūsų paveiksle daug mėlynos spalvos, apsvarstykite galimybę paveikslą įrėminti raudona arba auksine spalva. Spalva taip pat gali būti naudojama norint nukreipti dėmesį nuo drobės. Jei tam tikra paveikslo vieta nėra jūsų mėgstamiausia, rėmelyje naudokite tos vietos spalvą, kad nukreiptumėte dėmesį nuo jos. Pavyzdžiui, tarkime, turite peizažo paveikslą, kuriame daug žalios spalvos. Norėdami nukreipti dėmesį nuo žalios spalvos ir sutelkti dėmesį į įdomesnes paveikslo dalis, įrėminkite paveikslą žalios spalvos rėmeliu. Kokybė Drobių Namai ir ekspertų patarimai.

Pakabinkite drobę tokioje vietoje, kur yra natūralios šviesos

Natūrali šviesa padeda išryškinti bet kurio paveikslo spalvas, todėl įrėmindami paveikslą ant drobės visada turėkite omenyje šviesą. Galite pastatyti drobę tokioje vietoje, kur yra daug natūralios šviesos, nes taip spalvos išryškės. Jei neturite tinkamos vietos paveikslui įrėminti, paieškokite tuščios sienos kambaryje, kuriame yra daug natūralios šviesos, pavyzdžiui, svetainėje ar virtuvėje. Arba galite įrėminti paveikslą ant drobės ir pakabinti jį lange, kuriame yra daug natūralios šviesos, nes langas yra puiki vieta paveikslui demonstruoti. Atminkite, kad tiesioginiai saulės spinduliai gali išblukinti spalvas, todėl paveikslą ant drobės įrėminkite tokioje vietoje, kur jis gauna daug šviesos, bet ne tiesioginių saulės spindulių. Jei neturite kito pasirinkimo, kaip tik įrėminti paveikslą tiesioginės saulės šviesos apšviestoje vietoje, naudokite UV spindulius blokuojantį laką, kad apsaugotumėte paveikslą ir sumažintumėte šviesos poveikį.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>