Vonių remontas ir ne tik

Problemos su voniaMaudynės dar nuo Senovės Romos ir Antikos laikų bubo ypatingas ritualas. Vonuis ir pirtys buvo skirtos ne tik nuprausti kūną ir atsigaivinti, tačiau ir savotiškai pamedituoti, išlaisvinti jausmus. Šiandien vieni žmonės savo būstuose rengiasi dušus – ypač tie, kurie nuolat skuba ir SPA procedūrų malonumų į pirmas pozicijas nestato, kiti – negali gyventi be vonios, kur atsipalaiduoja po sunkios dienos. Šiandien pakalbėsime apie puikią įmonę UAB Vonia vonia ir jos kokybiškas paslaugas, tarp kurių – vonios remontas.

UAB Vonia vonia paslaugos

UAB Vonia vonia savo klientus puikiomis voniomis džiugina jau ne vienerius metus. Tiksliau, dešimtį metų, po prekiniu ženklu Vonia vonioje dirbanti įmonė teikia vonios remonto, vonios restauracijų ir priežiūros paslaugas visoje Lietuvoje. Ar kada nors susimąstėte, kad jūsų sena vonia, per daugybę metų aprudusi, praradusi savo tekstūros lygumą, suskilinėjusi – ne būtinai turi būti išmesta, o gali tapti tvirtu pagrindu atnaujinančio įdėklo montavimui? Būtent taip veikia bendrovės UAB Vonia vonioje vonių restauravimo būdas. Kuo jis yra pranašus? Atsakymų ilgai nereikia ieškoti. Visų pirma, jums nereikia sukti galvos dėl senos vonios išmontavimo. Visų antra, tokioje vonioje derinamos abiejų vonių (seno pagrindo ir naujo įdėklo savybės). Trečia – naujas įdėklas yra pagamintas iš akrilo. Tai švari, ekologiška, negeltonuojanti medžiaga. Tiek pagrindas, tiek įdėklas kartu veikia savotišku termoso principu, todėl pagerėja vandens šiltinimas – vanduo vėsta žymiai lėčiau negu naudojant tik seną plieno pagrindą. Viena iš svarbiausių savybių – ilgaamžiškumas, kadangi tokią atnaujintą vonią be papildomų investicijų galėsite naudoti daugiau negu penkiolika metų. Aktilinius įdėklus bendrovė vežasi iš kompetetingos ir gerai vertinamos Latvijos įmonės, esančios viena didžiausių vonių, baseinų, dušo kabinų gamintojų. Naujas akrilinis vonios įdėklas veikia antibakteriškai, yra ekologiškas ir švarus. Užsisakius šią paslaugą, pas jus pirmiausia atvyksta UAB Vonia vonia meistrai, išklauso jūsų pageidavimus, atlieka ypač tikslius matavimus, įvertoina, kaip buvo įrengta senoji vonia, ar ji apklijuotu plytelėmis rėmu, atr sudėtingas prėjimas prie pagrindo. Pats vonios remontas atliekamas nuo dviejų iki trijų valandų. Darbą atlieka sertifikuotų meistrų komanda. Dažniausiai tenka keisti nutekėjimo sistemą, modifikuoti kai kuriuos išorės dizaino sprendimus, tačiau viskas atliekama ypač kokybiškai ir tinkamai. Pabaigus procesą, nauja jūsų vonia pripildoma vandens ir paliekama pusei paros – dvylikai valandų. Tai reikalinga, norint tinkamai prispausti pagrindą, sutvirtinti paviršių. Praėjus dvylikai valandų, vonia galite pradėti naudotis. Naujai atremontuotai voniai UAB Vonia vonioje komanda suteikia penkerių metų garantiją, o tai tik įrodo, kad bendrovė savo produkcija labai pasitiki. Prieš pradedant remonto procesą, kaip jau minėta, meistras atvyksta įvertinti kiekvieną individualų atvejį. Vilniaus miesta meistrų atvykimas nemokamas, tačiau už papildomą kainą šie vyksta į įvairias Lietuvos vietas.

UAB Vonia vonia – geriausi atsiliepimai

Matas ir Laima visai neseniai nusipirko butą Kauno senamiestyje. Ieškant naujo būsto, vienas pagrindinių kriterijų – erdvi vonia, o ne dušas, kadangi Laimai maudymasis vonioje visada buvo vienas pagrindinių dienos ritualų, savotiška meditacija, pabuvomas su savimi. Bute vonia buvo, tačiau daugiau nei septyniasdešimties metų senumo, todėl akivaizdu, kad vaizdas tikrai nedžiugino. Išgirdę geriausių atsiliepimų apie UAB Vonia vonia paslaugas, Laima ir Matas kreipėsi būtent į šią komandą ir tikrai nepasigeilėjo. Ant seno, septyniasdešimties metų senumo pagrindo buvo įmontuotas kokybiškas akrilo įdėklas ir vonia dabar atrodo balta, lygi ir švirta. „Esame labai patenkinti tiek bendrovės atliekamomis paslaugomis, tiek galutiniu rezultatu – vonia kaip nauja, taip pat pagerėjo vandens šiltinimas“- teigia Laima.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>