Kaip suderinti baldus?

Namai be baldų niekam neatrodo gera mintis, todėl kiekvienuose namuose yra tam tikri baldai. Skiriasi jų paskirtis, kaina, medžiagos, spalvos ir pan., tačiau vis tiek visi juos turi. Baldus galima skirstyti į minkštuosius ir kietuosius baldus. Taip pat galima skirstyti į būtinus ir papildomus baldus. Renkantis tinkamus reikia žinoti, kad juos reikės derinti tarpusavyje. Ką apie baldų derinimą turite žinoti?

BaldaiKiekvieni namai turi savo stilių. Priklausomai nuo jo ir to, kokių jums reikia baldų, pasirenkami tinkami. Sudėtingiausia suderinti baldus, jei jie perkami atskirai t.y. ne iš vienos baldų kolekcijos. Pakalbėkime apie tai, kad labai svarbus yra baldų skirstymas į pagrindinius ir papildomus. Kiekviena patalpa turi tam tikrus baldus, kurie yra būtini ir, kurie yra tarsi papildomi. Pavyzdžiui, miegamajame kambaryje būtinas baldas – lova, o štai be kosmetinio staliuko ir kėdės tikrai galima apsieiti. Planuojant kaip suderinti tarpusavyje baldus, reikia žinoti, kad pirmiausia baldus reikia rinktis pagal patalpos paskirtį. Tuomet juos reikia parinkti tokius, kurie tinka pagal dydį. Visuomet rekomenduojama pradėti pirkti nuo pagrindinių baldų ir tik vėliau įsigyti papildomus baldus.

Miegamasis ir jo baldų apstatymas yra labai svarbūs. Norint juos suderinti tarpusavyje, reikia žinoti, kad svarbu derinti kietųjų medžiagų spalvas ir medžiagas. Tai reiškia, kad miegamojo lova, spinta ir naktiniai staliukai turi būti suderinti tarpusavyje. Geriausia, kai jie yra pagaminti iš tų pačių medžiagų, t.y., jeigu lovos rėmas yra pagamintas iš pušies, tai ir kiti baldai turėtų būti pagaminti iš to paties.

Svetainės baldus reikia derinti tarpusavyje. Jie turi derėti, nes tai erdvė, kuri matoma visiems atėjusiems į jūsų namus. Čia svarbus tiek baldų medžiagų vienodumas, tiek ir spalvos, tiek ir baldų dydžiai. Tiesa, svetainėje, kuri jungiama su valgomuoju ar ir virtuve, baldai gali būti nebūtinai vienodos spalvos ir medžiagų. Čia geriau būtų pasirinkti skirtingas baldų medžiagas ir spalvas, tik svarbu, kad jos tarpusavyje derėtų.

Derinant baldus visuose kambariuose reikia laikytis tam tikrų derinimo taisyklių. Svarbiausia suderinti pagrindinius baldus, o papildomi baldai gali būti ir nederinami, tačiau tuomet reikia pasirūpinti tuo, kad jie taptų tarsi išskirtiniu interjero akcentu. Tai padės sukurti gražią to kambario erdvę. Baldų derinimas tarpusavyje labai svarbus, todėl reikia tam skirti laiko ir pasirinkti tinkamai.

1 comment on “Kaip suderinti baldus?

  1. Aš įsirengiant naują būstą irgi pati bandžiau derinti baldus ir balansuoti tarp parktiško ir stilingo interjero. Bet tiek laiko sugaišau ieškodama gerų sprendimų ir nieko kažkaip neatradau, tai kreipiausi galiausiai pas specialistus, jog suteiktų interjero konsultacijos paslaugos, tai tikrai išgelbėjo ir nenusivyliau.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>