Pardavėjų pasiūlymai baldams virtuvei – kas madinga ir praktiška?

Interjero dizaineriai pastebi, kad bene daugiausiai klausimų pirkėjams kelia virtuvės įrengimas. Džiugu tai, kad pasiūlymai baldams virtuvei orientuoti į pirkėjų poreikius ir atitinka individualią interjero viziją. Vis dėlto, jei norite sukurti stilingą ir praktišką virtuvę, turite nepamiršti profesionalų patarimų ir rinktis aukštos kokybės baldus, kuriais neteks nusivilti.

Virtuvės baldaiNusprendę ieškoti baldų virtuvei visų pirma turite sau atsakyti, kokių baldų jums reikia ir kokio dizaino sprendimai atitiks jūsų lūkesčius. Pasiimkite popieriaus lapą ir susibraižykite preliminarų virtuvės planą, kad žinotumėte, kokių baldų ieškote. Atlikite tikslius matavimus, kurie padės išvengti klaidų ateityje – nenaudingas virtuvės plotas greitai pradės erzinti, be to, negalėsite džiaugtis virtuvės funkcionalumu. Baldų matmenis reikia apgalvoti tiek tuo atveju, jei jūsų virtuvė yra maža (tuomet kiekvienas centimetras svarbus), tiek tuomet, jei virtuvė yra erdvi ir didelė (reikia priimti optimalius stilistinius sprendimus, kad virtuvė atrodytų vizualiai išbaigta).

Galvodami apie baldų stilių, stenkitės išlaikyti vienodą stilių visuose namuose. Jei bute dominuoja modernizmas, klasikinė virtuvė atrodys nenatūraliai. Tiesa, pastaraisiais metais populiarėja kelių stilių derinimas, pvz., moderniame virtuvės interjere statomas stalas su natūralios medienos detalėmis. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad šiuo atveju būtina išlaikyti racionalias proporcijas – venkite stilių margumyno, kadangi tokia aplinka atrodys chaotiškai.

Įrengiant virtuvės interjerą, būtina atsižvelgti į baldų kokybę. Investuokite tik į aukštos kokybės baldus, kuriais neteks nusivilti. Svarbu bendrauti su patikimais baldų pardavėjais, pvz., esame tikri, kad jūsų lūkesčius atitiks Baltic baldų centras, kuris siūlo išskirtinai plačias baldų virtuvei pasirinkimo galimybes, garantuoja aukštą gaminių kokybę ir ilgaamžį naudojimą. Būtinai pasidomėkite, iš kokių medžiagų baldas bus gaminamas. Nepamirškite, kad virtuvė yra nuolatos veikiama temperatūrų skirtumų ir drėgmės, todėl čia esantys baldai turi būti pritaikyti šioms sąlygoms.

Kad virtuvė būtų stilinga, praktiška ir maloni akiai, nepamirškite aksesuarų svarbos. Šiuos rinkitės vertindami jų spalvas. Pvz., jei virtuvėje dominuoja šviesios spalvos, rinkitės ryškiaspalvius aksesuarus, pvz., raudoną vazą ar mėlyną paveikslą. Ir priešingai – jei virtuvėje dominuoja tamsūs atspalviai, elegancijos suteiksite pasirinkę stiklo ar pastelinių spalvų aksesuarus.

1 comment on “Pardavėjų pasiūlymai baldams virtuvei – kas madinga ir praktiška?

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>