Filmavimas vyko statybų aikštelėje

Cemento skelbimaiNeseniai pristatyto filmo kūrybinė grupė atskleidė paslaptį, kad paslaptingos aikštelės, kuriose susitinka pagrindiniai kino herojai, yra ne kas kitas, o realiai cemento ir birių medžiagų saugojimo aikštelės. Kaip juokavo režisierius – pasižiūrėkite, kokie yra populiariausi cemento skelbimai, ir taip sužinosite, kur vyko mūsų filmavimas.

Scenos cemento aikštelėse

Jeigu žiūrėsite filmą, matysite, kad kai kurios scenos tikrai buvo filmuotos keistoje mistiškoje aplinkoje. Atrodo, kad tai tarsi kažkokie keisti balti kalnai, ir patys herojai fantastiniame filme atrodo kaip keistoje mistinėje vietoje. Tačiau, kaip tikino režisierius, viską paaiškintų cemento skelbimai. „Mes ieškojome tokios šviesios aikštelės, kurioje daugiausiai vietos užimtų birios medžiagos. Bet tai neturėjo būti klasikinis smėlis arba kvarcinis smėlis, nes tada atrodo, kad esi paplūdimyje. Mums reikėjo būtent tokių medžiagų, kurios naudojamos statybose, nes jos leido sukurti tą keistą kitos planetos pojūtį. Aišku, buvo dar labai daug niuansų ir su retušavimu, su visu medžiagos apipavidalinimu, ir mūsų talentingi montuotojai ir dizaineriai dar turėjo padirbėti, kad kino juostoje ta aplinka tikrai atrodytų gerai. Tačiaugaliausia rezultatas yra puikus. Ir visi, kas žiūri tą filmą, galvoja, jog čia viskas tikrai vyksta kažkokioje svetimoje planetoje. O to mes juk ir siekėme. Galų gale, filme yra ir daugiau tokių scenų, kur viskas atrodo gal ne taip profesionaliai kaip 3D kine, tačiau labai svarbus yra pats siužetas, personažų nuolatinis ironiškas žvilgsnis į viską, kas juos supa. Žinant tokį kontekstą, supranti, kad ir filmavimo aikštelė čia tokiems darbams tiko tiesiog idealiai“, – sako režisierius.

Kiti montažo dalykai filme

Paklaustas, kokių dar teko keistų sprendimų imtis, režisierius sako, kad pats įdomiausias jam buvo galvojimas, kaip priversti vieną medį judėti lyg per didžiausią audrą. „Reikėjo nufilmuoti, kad vienas herojus yra prakeikiamas, dėl to ten, kur jis yra, kyla didžiulė audra. Tačiau tikrai nenorėjome kažkur patalpoje montuoti visos tos aplinkos simuliacijos. Norėjosi, kad tai atrodytų natūraliai, ir kad vyktų natūralioje aplinkoje. Taigi, ką mes sugalvojome? Tiesiog virš medžio pakabinome sraigtasparnį, ir jis taip gerai išjudino su savo vėju visą medį, kad geriau jau net ir būti negalėjo. Labai smagu, kai galiausiai viskas atrodo taip profesionaliai, o padaryta tikrai naudojant minimalius kaštus. Tiek cemento aikštelės, tiek parasparnių nuoma mums suteikė rėmimą ir gavome pagalbą nemokamai“, – sako kūrėjas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>