Ar verslas gali apie save pasiskelbti be reklamos specialistų?

Tokiuose puslapiuose kaip elangas, nemokami skelbimai gali būti sudedami iš tiesų greitai ir paprastai, tačiau jūs turite žinoti, kokius juos ir kaip skelbiate. Sakoma, kad verslas be reklamos žlunga. Taip pat, jeigu tavęs nėra internete – tavęs nėra niekur. Taip pat teigiama, kad verslui būtina samdyti reklamos specialistus, idant pavyktų įgyvendinti savo rinkodarą. Bet iš tiesų kai kurios priemonės yra ranka pasiekiamos ir neturint pasisamdžius reklamos agentūros. Ypač tai patogu smulkiajam verslui.

Pasiskelbti apie paslaugas skelbimų portaluose

Pirmas dalykas, kurį galite padaryti savo verslo labui, tai pasiskelbti apie atliekamas paslaugas interneto svetainėse. Pavyzdžiui, jeigu teikiate statybos darbų paslaugas, būtinai apie save praneškite internete. Nemokami skelbimai – nuostabi priemonė, nieko nekainuojanti, tą galinti padaryti. Internetas yra tarsi mūsų gyvenimo atspindys ir atskiras pasaulis, ir tas pats. Tam, kad informacija būtų prieinama, mes turime naudotis internetu ir jame paskelbti pačius svarbiausius dalykus.

SkelbimaiPavyzdžiui, jeigu moteris prieš vestuves ieško, kas gali Vilniuje jai padaryti šventinę šukuoseną, yra ieškomos šukuosenų darytojos, kirpėjos. Apie individualiai dirbančios ar kirpyklą turinčios profesionalės paslaugas galima sužinoti ir interneto skelbimų puslapyje. Tai gali labai palengvinti situaciją žmonėms, ieškantiems tokių paslaugų. O ir pačioms kirpėjoms neteks likti nematomoms, įsidėjus į nemokamą skelbimų puslapį tokią informaciją.

Kaip įsidėti skelbimus? Ieškokite populiariausių skelbimų puslapių, taip pat nemokamų. Populiariausi garantuos žmonių susidomėjimą, o nemokami taip pat nepakenks, kartu didins SEO reitingavimą. Tik nepamirškite skelbimo talpinti teisingai – jį įdedant į tą puslapį, kur jam ir vieta. Atidžiai žiūrėkite, kur yra kokia skiltis, nes ten galima patalpinti skelbimą.

Prašyti žmonių rekomendacijų

Dar vienas geras ir nieko nekainuojantis verslo reklamos būdas – tai žmonių prašymas rekomenduoti. Jeigu jau suteikėte kažkam paslaugas, klientai turėtų būti patenkinti. Jeigu jie nėra patenkinti, tada pirmiausia spręskite šią bėdą – teikite kokybiškas paslaugas. Kai tą padarykite, įveskite kokią nors rekomendavimo sistemą. Gal žmonėms, už tai, kad jie rekomenduoja jus, suteiksite nuolaidą, o gal tiesiog gražiai paprašysite ir jie rekomenduos jus kitiems. Rekomendacijas jie gali rašyti jūsų puslapyje, taip pat feisbuko erdvėje, Google atsiliepimų ir rekvizitų puslapiuose, netgi po jūsų skelbimais internete, komentaruose.

Patiems administruoti feisbuko puslapį

Paminėjus feisbuką, verta prie jo sugrįžti išsamiau. Socialinis tinklas Facebook kasmet vienija vis daugiau žmonių, ir tarp jų tikrai yra jūsų potencialių ir esamų klientų. Todėl susikurkite feisbuko paskyrą ir užpildykite ją įdomiu bei aktualiu turiniu. Tai padės sustiprinti jūsų įvaizdį ir pritrauks naujų klientų.

Kada verta samdyti agentūrą

Jeigu jaučiate, kad reklamos jau nesuvaldote patys, nes verslas itin išsiplėtė, verta samdyti už reklamą atsakingus asmenis arba reklamos agentūrą. Tad taip ir padarykite.

1 comment on “Ar verslas gali apie save pasiskelbti be reklamos specialistų?

  1. Na dabar jau facebook’o algoritmai pasikeitė ir daug sunkiau mataisi žmonėms… Seniau matydavosi ir ką kiti žmonės palaikinę ar pashare’inę, o dabar nebeliko realtime timeline… Rodo tik tai, ką vartotojas dažniausiai žiūri.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>