Įžymios mašinos iš kino

AutomobiliaiKaip atrodytų automobilių supirkimas Vilniuje, jeigu į jį būtų atvežamos tik istorinės mašinos iš kino ir kitokių populiarių veikalų? Būtų tikrai linksmas festivalis. Įsivaizduokite, jeigu auto supirkimas Kaune priglaustų Bondo,Betmeno, Supermeno, TinTino, Buko ir Bukesnio ir kitas populiarias mašinas. Tai bent būtų fiesta. O dabar pakalbėkime apie tai, kuo tos įžymios herojų mašinos yra tokios įdomios.

Betmeno mašina

Tie, kas matė Betmeno filmą ar skaitė komiksą, žino, kad tamsos riteris buvo turtingas vaikinas. Nors jis vaikystėje neteko tėvų, tačiau vėliau jį gyvenimas apipylė turtais. O šiuos jis išnaudojo savo žygiams ir miesto gelbėjimui. Tiekkomikso skaitytoją, tiek filmo žiūrovą be jokios abejonės žavi tas nepaprastas saldus jausmas, kai Betmeno globėjas jį nusiveda į rūsius, kur yra nuostabioji juoda mašina, ginklai ir kostiumai. Juodasis automobilis blizga lyg geležtė, jis lekia greitai kaip žaibas, jis labai aptakių formų, kurios leidžia slysti oru lyg raketai. Taip pat jis tiesiog kvepia prabanga ir kažkuo, kas tikrai vilioja žiūrovo akį. Mums be galo gaila, kai filme blogiukai puldinėja ir vis kokia kulka pataiko įBetmeno mašiną – jausmas, lyg į mūsų brangiausią automobilį kas rėžtųsi.

Buko ir Bukesnio autobusiukas

Ar atsimenate seną nekaltą komediją apie Buką ir Bukesnį? Gal neprisiminsite, ką tiksliai veikė šis duetas, kokia jų buvo užduotis, bet turbūt jums išliks atmintį bedantis Džimo Kerio veidas ir kvailas porelės autobusiukas. Jų mikroautobusas atrodo kaip didžiulio geltono šuns galva, jis netgi turi dvi dideles ausis. Smagu žiūrėti į tokį autobusiuką, idealiai atitinkantį šios poros įvaizdį. Ir kaip būtų kvaila, jeigu su tokiu autobusiuku linksmai dardėtų gelbėti pasaulioBetmenas, o Bukas ir Bukesnis savo kvailysčių krėsti keliautų su juodu ir aptakiu Betmeno automobiliu. Kaip matome, herojams mašinos parenkamos ne atsitiktinai – jos turi būti visada protingai pateiktos ir pritaikytos prie įvaizdžio.

TinTino

Jeigu kada nors rugsėjo mėnesį svečiuositės Briuselyje, gal papulsite į Briuselio komiksų festivalį. Be milžiniškosbalionų eisenos jūs taip pat ten pamatysite ir legendinio personažo Tintino ralį. Jame dalyvauja daug gerbėjų, kurie mėgsta šį personažą ir puikiai prisimena jo įvaizdį. Taigi, šis herojus turi seną geltoną automobilį. Dėl to ir toje eisenoje susirenka daug vintage stiliaus mašinų ir visos jos varžosi dėl gražiausios titulo.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>