Ką ratlankiai sako apie vairuotoją?

Padangos geriausiomis kainomisKai automobilių vairuotojai skiria ypatingą dėmesį savo mašinų išvaizdai, tuojau pat pasipila kalbos apie tai, ką mašinos išvaizda sako apie vairuotoją. O ką mašinos ratlankiai sako apie savininką? Juk šie, latviškai, lietie diski, yra taip pat dažnai patobulinami, papuošiami tam tikromis spalvomis, formomis. Taigi, šiandien ir klausiame – ką ratlankiai sako apie vairuotoją? Pažvelkime į tai linksmai ir padarykime savo interpretaciją.

Paprasti ratlankiai

Ką ir besakyti – tokių ratlankių dauguma, nepriklausomai nuo to, kiek varžtų reikalinga (standartiniai keturi, penki, ar net daugiau). Tačiau paprasti ratlankiai gali atskleisti ir paprastą vairuotojo požiūrį. Mašina yra dalykas, reikalingas pervežti žmones, daiktus, mintis. Tai yra transporto priemonė. Ji gera tol, kol veikia, o vėliau ji tampa mažiau svarbi. Taigi, kad ir kokie bus ratlankiai, tai nebus labai svarbu tiems vairuotojams, kurie turi visiškai paprastus ratlankius.

Raudona spalva

Kai kurie ratlankiai turi ir raudonos spalvos detalų arba patys būna raudoni. Galima galvoti, kad tokio automobilio savininkas mėgsta išsiskirti, nes kas gali būti geriau pastebima jeigu ne raudona, vietoje juodos? Kartu tai gali lemti ir didesnį mašinos matomumą kelyje, taigi, jis ne taip lengvai atsidurs „aklojoje zonoje“ bei netyčia nepateks į avariją, kuria mašina tarsi susilieja su aplinkos fonu. Kita vertus, raudoni ratlankiai gali tik sukelti chaosą automobilio vizualikoje ir užuot atrodęs gražiai, jis ims atrodyti tikrai ne kaip. Panašiai, kaip fraku pasipuošus operos solistui, toje solidžioje aplinkoje jis dar užsidėtų ir akinius spalvotais rėmeliais.

Užblokuotas ratlankis

Tai požymis, kad kažkas pasistatė mašiną neleistinoje vietoje. Su tokiu ratlankiu važinėjančių mašinų mes nepamatysime, jos stovės vietoje. Tačiau galima nebent pamatyti žymių, kad būta kažkokio blokavimo ir vėliau buvusio bandymo savomis jėgomis nuimti rato bloką. Aišku, kažkokie įlenkimai ant ratlankio gali reikšti ir ką kita. Galbūt tiesiog buvo pakliūta į kažkokį auto įvykį, gal kažkas nutiko tokio, todėl ir liko įlenkimų. Tačiau apskritai ratlankiais vertėtų pasirūpinti taip, kad jie būtų saugūs važiavimui ir nesulamdyti.

Geležčių imitacija

Tokie ratlankiai atrodo efektingai, ir kainuoja nepigiai. Tačiau tie, kas juos renkasi, tą paprastai daro sąmoningai, siekdami maksimaliai gražaus automobilio. Tokie kartu grėsmingi ir grakštūs ratlankiai gali rodyti, kad vairuotojas mėgsta greitį ir mėgsta parodyti visiems save bei savo privalumus. Galbūt dėl to ir ratlankius renkasi ne paprastus, bet pagražintus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>