Tautrimo klinika – estetinės chirurgijos meistrai

Daug kas gali ginčytis, tačiau žmogaus išorinis grožis tikrai turi įtakos jo sėkmei gyvenime. Tai nebūtinai turi būti tiesioginis proporcingumas, tačiau gerai atrodantis žmogus automatiškai turi daugiau pasitikėjimo savimi, geriau jaučiasi, yra laimingesnis gyvenime. Vokų pakėlimas, raukšlių pašalinimas, krūtinės korekcija kažkam gali atrodyti beprasmės procedūros, einančios prieš žmogaus prigimtį, tačiau jei žmogus sugebėjo tokią kovą su senėjimu išpuoselėti, argi tai išties tebėra nenatūralu? Šiandien straipsnelyje pakalbėsime apie vienus geriausių grožio specialistų ir jaunystės puoselėtojų Lietuvoje ir vienas populiariausių jų teikiamų grožio paslaugų.

Grožio chirurgijos meistrai

Plastinė chirurgijaKaune įsikūrusioje Tautrimo Aštrausko grožio chirurgijos klinikoje daugybei vyrų ir moterų buvo atliktos jauninančios ir kitokio pobūdžio procedūros. Aukščiausios kvalifikacijos chirurgai, grožio estetikos specialistai grąžina pasitikėjimą savimi ir šypseną kiekvienam apsilankiusiam. Patikėjus savo kūną šiems specialistams, vienas ar kitas defektas bus ne tik pašalintas, bet ir bus paryškintas jūsų natūralus grožis. Internetinėje klinikos svetainėje pateikiamas išsamus teikiamų paslaugų asortimentas. Atliekamos tokios paslaugos kaip įvairios nosies formos korekcijos, pertvaros operacijos, vadinamos „kuprelės“ šalinimo operacijos, veido pakėlimo procedūros, kurių metu pakeliama kaktos, vidurinės veido dalies, smakro ar kaklo oda. Atlikus tokias operacijas, po mėnesio pacientai jau gali grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, puikiai jaustis ir džiaugtis gerais rezultatais. Jeigu anksčiau krūtų didinimo ar koregavimo operacijos būdavo prieinamos ir populiarios tik tarp įžymybių, šiandien jos tapo prieinamos kiekvienai gražiau atrodyti norinčiai moteriai. Atliekamos krūtų didinimo implantais, krūtų mažinimo bei pakėlimo operacijos. Taip pat atliekamos krūtų atkūrimo operacijos, ypač svarbios po onkologinių susirgimų ar patirtų traumų. Internetinėje klinikos svetainėje pateikiamas išsamus nuotraukų albumas, su operacijų ir atliktų procedūrų pavyzdžiais. Taip pat pateikiami visi skirtingų paslaugų įkainiai ir išsamūs aprašymai. Atliekamas vokų pakėlimas, kuris ypač populiarus tarp vyresnio amžiaus žmonių ar kenčiančių nuo „krepšelių po akimis“ defekto. Kompetetingi gydytojai atlieka ir kūno kontūro korekcijas, tokias kaip riebalų nusiurbimas nuo skirtingų kūno dalių, papildomo odos sluoksnio šalinimas, kuris paprastai reikalingas daug svorio numetusiems žmonėms, taip pat siūloma sėdmenų didinimo procedūra, makšties ir lytinių lūpų plastikos chirurgija, įvairių odos darinių šalinimas ir kitos procedūros. Norinčios pasigražinti, čia gali kreiptis ir dėl periodinių nechirurginių procedūrų, tokių kaip botulino injekcijų procedūros. Puikiai pateikiamoje internetinėje svetainėje sudarytos platformos klausimų uždavimui, pasiteiravimui, klientai mato visą reikalingą informaciją, naudingus video įrašus, klientų atsiliepimus bei naujienas. Aukščiausios kvalifikacijos gydytojai garantuoja, kad pasirinkę jų kliniką, džiaugsitės puikiais rezultatais. Faktas, kad klinika veiklą plečią ir į Didžiąją Britaniją, tik įrodo, kad gydytojų kompetencija vertinama ir kitose Europos šalyse.

Daivos sėkmės istorija

Daivai iš Vilniaus visą gyvenimą problemų kėlė vadinamieji kapšeliai po akimis. Moteris visada svajojo, kad kažkada galėtų atlikti vokų pakėlimo operaciją. Kažkada panašios procedūros atrodė prieinamos tik žvaigždėms ir garsiems pasaulio žmonėms, tačiau šiandien į specialistus kreipiasi kiekviena norinti pasigražinti. „Nė kiek nedvejojau. Juk kai žmogų užklumpa sinusitas – jis skuba jį šalinti, nes tai sukelia nepatogumų. Mano akių vokai man kėlė nepatogumų visą gyvenimą, todėl kodėl turėčiau tai kęsti ir toliau, jei yra galimybė su tuo kovoti“- teigia Daiva. Į Tautrimo estetinės grožio chirurgijos specialistus moteris kreipėsi dėl puikių atsiliepimų ir įvertinimų. Ji džiaugiasi itin geru aptarnavimu, puikiais patarimais, puikiu nuteikimu ir, žinoma, nepriekaištingai atliktu darbu, dėl kurio moteris dabar jaučiasi daug gražesnė, labiau pasitiki savimi ir vertina savo išvaizdą.

1 comment on “Tautrimo klinika – estetinės chirurgijos meistrai

  1. Na man irgi reikėjo vokų pakėlimo, nes tiesiog genetika lėmė, kad užkritę akys. Tuo pačiu pasidariau ir krūtinės pakėlimą, nes sėkmingai 2 metus maitinau mažylį ir vaizdas buvo tikrai tragiškas. Reikia mylėti, nes kai esi patenkinta savimi, tada ir geriau jautiesi!!

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>