Valome automobilį

Pasidairę interneto parduotuvėje Automobiliudalys24.lt, pamatysite daug purvinų dalių. Tačiau tokiomis jos tampa ne tada, kai išsilupate iš pakuotės, o tada, kai ilgiau jas naudojate. Taip atrodo vidinės mašinos dalys tik todėl, kad jos nėra matomos ir jų nereikia valyti. Įsivaizduokite, jeigu niekada nevalytumėte mašinos, kaip ji atrodytų. Ne ką geriau. Tačiau mašiną jūs, tikėkimės, valote kaip pridera, todėl šį kartą patarsime, kaip atlikti tikrą kapitalinį valymą, kai nenorite nieko samdyti ir tikitės su valymo užduotimi susitvarkyti patys.

Nuvalyti kėbulą

Dalys automobiliamsPats didžiausias daiktas yra automobilio kėbulas, ir ant jo bus prisikaupę visokių nešvarumų. Dauguma žmonių mašinos valymą ir plovimą suvokia būtent tik kaip kėbulo nuvalymą. Tačiau iš tiesų yra daug dagiau visko, ką reikia valyti, nors pats kėbulas yra svarbiausia. Kažin ar taip matysis mašinos pagražėjimas, jeigu užuot valę kėbulą nuvalysite ką nors kita – ratus, veidrodėlius ar langus. Tad kėbulą reikia nuvalyti nepriekaištingai, nes būtent jis ir sukurs esminį jūsų auto transporto priemonės įvaizdį. Jį valyti galite su vandeniu ir švelnia kempine, naudoti kokį nors švelnų valymo skystį, bet tinka ir paprasčiausios vonios putos ar indų ploviklis. Smagiausia valyti mašiną vasarą, kai kepina saulė, tai tuo pačiu ir atsigaivinate su vandeniu.

Nuvalyti stiklus

Stiklus valyti reikėtų su specialiu stiklų valikliu. Gal atrodo, kam juos valyti, juk nuolat dirba automatiniai stiklų valytuvai. Tačiau pažvelkime į realybę – tie valytuvai nors ir dirba, tačiau jie apima labai nedidelę lango dalį, be to, jie visada daro tuos pačius mechaninius judesius. Taigi, jeigu yra dėmių ant lango, kurių neįveikia tie judesiai, jas reikia nuimti kitu metu, tiesiog valant mašiną bendrai.

Kiekvieną matomą auto detalę

Tada galiausiai reikėtų užsiimti labai kruopščiu darbu ir nuvalyti visokias mažas auto detales. Pavyzdžiui, su smulkiais šepetėliais ir šluostėmis nuvalyti rankenėles, tuos tarpus tarp durelių, skardas, purvasaugius, buferį, gražiai nuvalyti skaičius ant numerių, taip pat tinkamai pavalyti bagažinės apvadus, kiekvieną detalę, esančią ant mašinos. Tada ji staiga ims atrodyti ne tik švari, bet ir kaip nauja.

Salono valymas

Salono valymas reikš, kad mašina ne tik išoriškai graži, bet iš tiesų ir kokybiška viduje. Juk kaip smagu įsėsti į visiškai švarią, kvepiančią mašiną. Kas turbūt neįmanoma, jeigu salone vežiojatės baltą labradorą arba medienos stakles.

1 comment on “Valome automobilį

  1. Tą automobilio valymą manau jei jau daromas išorinis, tai reikėtų ir vidinį pasidaryt. Pasižiūrėt ar labai apsinešusios dalys viduj, o gal išvis kokia detalė pareidinėja https://repcar.lt/remonto-paslaugos/variklio-remontas/ Tai gerai tie tokie kapitaliniai valymai, pasitikrint ar išvis su tvarkingu automobiliu važinėjam.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>