Kiek kainuoja valymo paslaugos?

Valymo paslaugosDauguma žmonių vis dar įsivaizduoja, kad valymo paslaugos yra prabangos prekė, prieinama tik itin pasiturintiems žmonėms. Kaip bebūtų, tai nėra tiesa – valymo paslaugos ir jų kaina per pastaruosius metus gerokai pasikeitė, todėl yra prieinamos daugeliui gyventojų. Žinoma, tikriausiai neužsisakinėsite valymo paslaugų savo namams, kadangi juose galite patys puikiai susitvarkyti, tačiau darbe ar bendrose patalpose šalia jūsų namų, jums tikrai praverstų pagalbinė ranka.

Prieinamos valymo paslaugos

Tad kiek gi iš tiesų kainuoja valymo paslaugos? Visos kainos yra pateikiamos tinklapyje http://www.manoaplinka.eu, todėl galite patys viską apžiūrėti iš arti.

Valymo paslaugų kaina labai priklauso nuo to, kas yra valoma ar tvarkoma bei kiek skirtingų valymo paslaugų įeina į jūsų užsakytą paketą.

  • Aplinkos tvarkymas. Jei apsilankėte mūsų minėtame puslapyje, turėjote pastebėti, jog aplinkos tvarkymas kainuoja 0.06 eu už kvadratinį metrą. Tai tikrai nėra labai brangu, ypač jei tvarkomos aplinkos plotas nėra didelis, pvz. keletas arų. Ką jūs gausite už tokią kainą? Viskas priklauso nuo to, kas yra tvarkomoje aplinkoje. Jei tai veja, ji visada bus nupjauta, palaistyta ir prižiūrėta. Jei tai medžiai, kiekvieną rudenį labai bus sugrėbti, o šakos apgenėtos. Jei tai tiesiog šaligatvis ar gatvė, ji bus iššluota ir švari, o žiemos metu nuvalytas sniegas bei pabarstyti takeliai. Kitaip tariant, gausite visas būtiniausias paslaugas, kurios užtikrins jog jūsų aplinka yra tvarkinga ir saugi tiek jums, tiek ir aplinkiniams.

  • Biurų valymas. Labai svarbu, jog dirbtumėte švariose ir prižiūrėtose patalpose, todėl reguliarus biurų valymas yra tiesiog būtinas. Biurų valymas yra dar pigesnis – vos 0.04 eu už kvadratinį metrą. Tai yra mėnesinio abonemento kaina, tad už tokius ganėtinai mažus pinigus jūsų biuras visuomet bus švarus ir prižiūrėtas. Pagrindiniai darbai valant biurą – švaros užtikrinimas. Profesionalūs valytojai pasirūpins, jog jūsų stalviršiai nebūtų dulkėti ir visuomet atrodytų lyg nauji, o grindys būtų švarios. Taip pat jie nuvalys langus, šviestuvus ir kitus daiktus, kuriuos būtina reguliariai valyti.

1 comment on “Kiek kainuoja valymo paslaugos?

  1. Valymo paslaugos šiais laikais tikrai labai brangios. Realiai be 50 eurų nerasi namų tvarkytojo, kuri dailiai sutvrkytų 70kv.m. butą. Pradėjau pats tuo rūpintis- automatizavau visas valymo sistemas namie.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>