„Volkswagen Tiguan“: 3 priežastys, kodėl šis visureigis yra nugalėtojas

"Tiguan" yra antras geriausiai parduodamas visureigis Europoje ir ketvirtas pagal populiarumą VW modelis. Nors jis nėra toks žinomas kaip "Golf" ir "Passat", jis vis dar yra labai mėgstamas automobilių pirkėjų visame žemyne. Naujasis "Tiguan" pasirodė 2017 m., todėl jam atsirado daug naujų konkurentų, su kuriais jis gali varžytis, įskaitant "Nissan Qashqai", "Peugeot 3008", "Opel Crossland X" ir "Ford Escape". 2019 m. "naudoti Volkswagen Tiguan" buvo atnaujintas ir papildytas nauju dizainu, patobulintais varikliais ir daugiau standartinių funkcijų. Štai trys priežastys, kodėl šis kompaktiškas visureigis išlieka puikiu pirkiniu tiems, kurie ieško aukštos kokybės automobilio už prieinamą kainą…Plačiau: https://lt.brcauto.eu/automobilis/c832408-volkswagen-tiguan-2.0l-automatine puslapyje.

VW TiguanJis yra labai gerai sukonstruotas ir patikimas "Tiguan" yra labai tvirtas visureigis, pasižymintis aukšta apdailos kokybe. Kėbulo rėmas tvirtas, važiuoklė posūkiuose lankstosi minimaliai, todėl kelyje jaučiamasi saugiai ir užtikrintai. Dėl aukšto variklio dangčio, žemos diržo linijos ir tvirto priekinio bamperio Tiguan konstrukcija taip pat gauna aukštą įvertinimą už pėsčiųjų saugumą. Salonas patogus, minkštos sėdynės ir daug vietos kojoms visiems keleiviams. Standartinėje "Tiguan" įrangoje yra daugybė vairuotojo pagalbinių funkcijų, įskaitant avarinį stabdymą su pėsčiųjų apsauga, pagalbinę sistemą "Attention Assist", pagalbinę sistemą "Lane Keeping Assist", priekabos atpažinimo sistemą, pagalbinę sistemą "Parking Steering Assist", automatines tolimąsias šviesas ir posūkių žibintus. Šios funkcijos yra labai naudingos kasdieniniame vairavime, todėl "Tiguan" yra labai saugus ir patogus visureigis.

Jo saugos funkcijos yra geriausios klasėje Vienas iš geriausių "VW Tiguan" bruožų yra jo standartinių saugos funkcijų lygis. Standartinėje "Tiguan" įrangoje yra 10 oro pagalvių, įskaitant vairuotojo ir priekinio keleivio kelių oro pagalves. Euro NCAP atliko "Tiguan" avarinius bandymus ir suteikė maksimalų penkių žvaigždučių įvertinimą, gaudamas geriausius balus visose pagrindinėse saugos srityse, įskaitant suaugusiųjų mirtingumo, vaikų apsaugos, pagalbos sistemų ir apvirtimo rizikos sritis. Maksimalų balų skaičių "Tiguan" gavo ir už pėsčiųjų apsaugą, kuri yra viena geriausių savo klasėje. Apskritai "Tiguan" yra labai saugus visureigis ir geras pasirinkimas šeimoms su mažais vaikais. Naudoti automobiliai su garantija ir eksperto patarimai.

Jame montuojami įvairūs sklandžiai veikiantys ir efektyvūs varikliai Naudoti VW Tiguan su garantija galima įsigyti su trimis skirtingais varikliais, kurie visi yra sklandūs ir galingi. Pradinio lygio variklis yra 1,5 l TSI benzininis agregatas, išvystantis 150 AG ir standartiškai komplektuojamas su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže. Galingesnis 2,0 l TSI benzininis variklis išvysto 190 AG ir yra jungiamas su standartine šešių laipsnių mechanine arba pasirinktine aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže. Galingiausias 2,0 l TSI hibridinis variklis išvysto 300 AG ir yra komplektuojamas su standartine aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže. Visi trys varikliai veikia sklandžiai ir efektyviai bei išskiria minimalų CO2 kiekį. naudoti Volkswagen už gerą kainą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>