Pirkimo internetu sąlygos

Ieškote interneto parduotuvėje reikiamos prekės, randate ją, apsidžiaugiate dėl kainos, dedate į krepšelį, norite apmokėti, o tada – pala, pala, kas čia per kvailos sąlygos? Apmokėti reikia dabar, atsiųs už pusės metų, grąžinti negalėsite ir dar įsipareigosite platinti savo kontaktus trečiosioms šalims? Pažįstamas jausmas, kai kartais patenkame į kokią keistą interneto parduotuvę, tačiau taip niekada nenutiks interneto parduotuvėje 1a.lt, kur visos prekių pirkimo, pristatymo ir garantijų sąlygos yra aiškiai nurodytos. Nors kainų palyginimų puslapiai parodo, kur galima pigiausiai nusipirkti tam tikras prekes ir gali kartais jus nuvesti visai į kitus pardavėjų tinklus, tačiau iš tiesų pirkėjai dažniau renkasi pirkti prekę ten, kur yra juos tenkinančios sąlygos, o ne ten, kur euru pigiau, tačiau visa kita netinka.

Sekite užsakymą

1a parduotuvėTaigi, 1a.lt parduotuvėje jūs lengvai galėsite stebėti savo padarytą užsakymą, matysite, kur keliauja jūsų prekė ir neturėsite jokio pagrindo nerimauti, kad ji nuplaukė kažkur visai kitur negu tikėjotės. Tuo tarpu nepatikimos parduotuvės svetainėse skundai.lt ir panašiose dažnai yra apskundžiamos dėl savotiško sukčiavimo. Klientui yra pažadama prekė, nurodomas atsiėmimo terminas, o laukti tenka kone trigubai daugiau. Paaiškėja, kad galbūt parduotuvė net neturi reklamuojamos prekės, o pati ją dar iš kažkur perka ir tik tada siunčia pirkėjui. Tai labai negražus dalykas, dėl to puiku, kai patikimos, didelės interneto parduotuvės leidžia matyti užsakymo kelią.

Pinigų grąžinimo garantija

Garantijų, perkant internetu, visada norisi. O kas, jeigu prekę gausite sulaužytą, jeigu ji neveiks ar paprasčiausiai bus ne tokia, kokią įsivaizdavote? Parduotuvė 1a.lt taiko visišką pinigų grąžinimo garantiją, jeigu iš tiesų prekė neatitiks pateikto parduotuvėje vaizdo ir aprašymo.

14 dienų prekės grąžinimo galimybė

Be viso to, pagal LR įstatymus, perkant kažką internetu, galima grąžinti prekę per 14 dienų tiesiog be priežasčių detalizavimo. Gal prekė ir tokia, kaip aprašyta internete, tačiau prieš tai matę ją gyvai būtumėte nepirkę. Internetas yra savotiškas katės pirkimas maiše, nors ta katė ir būna aprašyta bei nufotografuota. Tačiau galbūt tik ją pamatę gyvai suprasite, kad ne, tai ne jūsų katė. Todėl prekes per dvi savaites nuo galimo galima laisvai grąžinti.

Prekės garantija

Priklausomai nuo to, ką perkate, galios ir prekės garantija. Technikai, elektronikai, baldams ji bus ilga, o vienkartiniams dalykėliams žinoma tos garantijos netruks penkis metus. Patogus atsiskaitymas,

patogus pristatymas, platus pasirinkimas – tai kitos savybės, už ką galima vertinti internetu parduotuvę.

1 comment on “Pirkimo internetu sąlygos

  1. Galima pirkti internetu tiek iš kitų šalių tiek iš gimtinės.Tiek perkant internetu tiek iš realios parduotuvės norisi garantijų. Patikima internetinė parduotuvė visuomet turėtų pasiūlysti savo klientui tokias garantijas kaip: prekės grąžinimo galimybė per 14 dienų ar pinigų grąžinimo garantija.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>