Išmanieji televizoriai ir jų galimybės

Kol telefonai, kompiuteriai, buities prietaisai ir elektronika nesiliauja stebinti naujomis funkcijomis, gebėjimu prisitaikyti prie greito tempo ir smarkiai palengvinti žmonių gyvenimą, nuo jų nė kiek neatsilieka ir televizoriai. Ekranai didėja, plokštėja, galimybės plečiasi ir jau dabar televizorių valdyti telefonu, balsu ar akies mirktelėjimu nebeatrodo kaip ištrauka iš fantastinių filmų. Pamažu jau pamirštame, ką reiškia nedidukas prietaisas išgaubtu ekranu, o apie nespalvotą televiziją savo vaikams pasakosime kaip apie gūdžią senovę… Na, o pastaruoju metu žmones sužavėjo išmanieji televizoriai, kurie gali pasiūlyti laabai daug. Kokios jų galimybės?

Naršymas internete

Išmanūs televizoriaiBe interneto šiandien – kaip be rankų. Todėl natūralu, kad buvo atrasti būdai jį integruoti ir į televizorius. Žinoma, tenka pripažinti, kad naršymas internete naudojantis televizoriais nėra toks greitas ir patogus, tačiau norint greitai surasti norimą vaizdo medžiagą, filmo ištrauką ar stebėti internetinę televiziją, kuri dabar gali pasiūlyti kone visų laidų, filmų ar kitų transliacijų įrašus, išmanieji televizoriai gali būti ypač naudingi.

Patogumas

Ne paslaptis, kad išmanieji televizoriai sukurti tam, kad galėtų tarnauti žmonėms ir kaip įmanoma labiau palengvintų jų kasdienybę. Todėl jų priedai yra sukurti taip, kad televizoriumi naudotumėtės paprastai. Pavyzdžiui, kai kurie gamintojai siūlo pultelius, kuriais galite valdyti visą prie televizoriaus prijungtą aparatūrą. Tai ypač paranku tiems, kurie yra prisijungę namų kino sistemą, garso aparatūrą ir pan. Dar viena patogi funkcija – tai, jog tokio tipo televizoriai gali būti susieti su telefonu, planšete ar kompiuteriu. Taip dideliame ekrane galite stebėti nuotraukas, vaizdo įrašus ir pan.

Programėlės

Kaip telefonuose, taip ir televizoriuose, – veikia programėlės, kurioms reikalinga interneto prieiga. Tai gali būti internetu transliuojama televizija, radijas, įvairūs žaidimai. Beje, perkant išmanųjį televizorių pagrindines, dažniausiai naudojamas programėles galima rasti jau integruotas į valdymo sistemą. Tai tokios mobilios aplikacijos kaip feisbukas „YouTube“, „Skype“ ir pan. Ši funkcija patogi tiems, kurie nori greitai ir patogiai ieškoti patrauklios video medžiagos, komunikuoti per didelį ekraną ir t. t.

Nuoroda: https://fortakas.lt/televizoriai

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>