5 geriausi oro šildymo variantai, iš kurių galite rinktis, suskirstyti pagal svarbą

Centrinio šildymo sistemos įrengimas

SiurbliaiPirmiausia pradėsime nuo populiariausios ir, be abejo, efektyviausios oro šildymo sistemos – centrinio šildymo sistemos. Centrinis šildymas įrengiamas kasant tranšėjas arba sukuriant po žeme užkastų vamzdžių tinklą. Tai labai paplitusi sistema, naudojama atskiriems pastatams arba daugiabučių kompleksams, kuriuose yra daug nuomininkų, šildyti. Ir ji naudojama jau daug dešimtmečių. Centrinio šildymo sistemos šilumai gaminti naudoja tokį kurą kaip gamtinės dujos, nafta, propanas arba anglis. Tačiau kai kurios jų yra varomos elektra, o tai reiškia, kad jos ne tik ekologiškos, bet ir saugesnės namams su vaikais ir naminiais gyvūnais. Galima rinktis iš dviejų pagrindinių centrinio šildymo sistemų tipų: – Pirmoji yra karšto vandens šildymo sistema, labai paplitusi pramoniniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose. Ši sistema šildo vandenį ir cirkuliuoja vamzdžiais, kad šiltas vanduo būtų tiekiamas į radiatorius ir ventiliacijos angas įvairiose patalpose. Karšto vandens sistemas įrengti ir prižiūrėti nebrangu, todėl jos yra puikus pasirinkimas taupiems namų savininkams. – Antrasis tipas yra priverstinio oro šildymo sistema – ji taip pat labai populiari. Ši sistema cirkuliuoja orą per krosnį, kur jis įkaitinamas, o tada paskirstomas per ventiliacijos angas, kad sušildytų skirtingus kambarius. Priverstinio oro sistemų įrengimas kainuoja brangiau nei karšto vandens sistemų, tačiau jos yra labai efektyvios ir ilgaamžės. Plačiau: https://saulesbroliai.lt čia.

Radiatorių šildymo sistemos įrengimas

Toliau pakalbėkime apie radiatorius. Radiatoriai yra viena seniausių šildymo sistemų, kurios ištakos siekia 1850-uosius metus. Jie vis darnaudojami daugelyje namų ir biurų visame pasaulyje ir yra pigus bei patikimas būdas palaikyti šilumą patalpose. Radiatoriai yra uždaro ciklo šildymo sistemos, kuriose šilumai perduoti iš vienos vietos į kitą naudojami vamzdžiai. Dažniausiai namuose jie montuojami ant sienų, tačiau biuruose gali būti ir ant grindų. Radiatoriai efektyviausi, kai yra ant sienų, kuriose nėra kliūčių, trukdančių šilumai sklisti, pavyzdžiui, langų ar durų. Jie taip pat efektyvesni, kai yra netoli šilumos šaltinio, pavyzdžiui, krosnies.

Ekologiškos šildymo sistemos įrengimas

Toliau turime ekologiškas sistemas. Tai nėra oro šildymo sistemos tradicine prasme. Veikiau tai sistemos, sukurtos taip, kad patalpų aplinka būtų patogesnė, nedarant didelės žalos aplinkai. Pavyzdžiui, geoterminio šildymo sistema naudoja natūralią žemės temperatūrą vandeniui šildyti ir cirkuliuoja, kad sušildytų įvairias jūsų namo ar biuro patalpas. Geoterminėse sistemose naudojami du geoterminiai gręžiniai, išgaunantys šilumą iš žemės ir cirkuliuojantys ją vamzdžių sistema, kad užtikrintų jūsų turto šildymą. Geoterminės sistemos geriausiai tinka šaltoms vietovėms, nes jos gali padėti išlaikyti šiltą temperatūrą patalpose net ir atšiaurią žiemą. Geoterminių sistemų įrengimas gali būti brangus, tačiau jas verta įrengti, nes jos nedaro didelės žalos aplinkai ir tarnauja dešimtmečius. Oras – oras šilumos siurbliai ir rinkos naujovės.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>