Išpakuojame dovanas po vestuvių

DovanosVestuvės praėjo, liko tik šventinis makiažas, drabužiai ir nesutvarkytos salės. Na ir dar – dovanu dezutes, sukrautos į didelę krūvą, kur nusprendėte dėti dovanas. Taigi, metas jas išpakuoti.

Paprašykite svečių nurodyti dovanos tipą

Tiesa, tam, kad pakavimas būtų smagesnis ir efektyvesnis, pirmiau padarykite savo namų darbus. Ir juos reikėtų daryti dar vestuvių metu. Verta paskirti vieną artimą žmogų dovanų administravimui, jeigu manote, kad patys tuo užsiimti nenorėsite. O taip gal ir bus, kadangi turėsite daug emocijų, apsikabinsite, verksite ir pan. Taigi, dovanas administruojantis žmogus turėtų paklausti paimdamas dovaną, kokio tipo dovana viduje: maistas, gendantis maistas, dūžtant dovana, kietas daiktas. Tada bus aišku, kur padėti dovaną, bus galima ją tinkamai surūšiuoti.

Pažymėkite, nuo ko dovana

Be viso to, dar reikia ir gebėti pažymėti dovaną. Tai gali padaryti dovanas administruojantis žmogus. Tiesiog visos dovanu dezutes gali būti papuošiamos papildomu lapeliu, ant kurio būtų nurodoma, kas padovanojo ir pasveikino. Vėliau, rytą po vestuvių, galėsite su malonumu vynioti dovanas ir žinoti, kas ką padovanojo. O ne vartyti daiktus ir spėlioti, nuo ko jie.

Pradėkite nuo gendančių

Tam, kad pakavimas būtų tikrai sklandus, pradėkite nuo tų dovanų dėžučių, kuriose yra gendantys maisto produktai. Jeigu tokių bus. Tačiau gali būti, kad žmonės norės padovanoti saldainių, šokoladų ar savo išrūkytą skilandį.

Didelės dovanos

Tada verta pradėti nuo pačių didžiausių dovanų. Kadangi didžiausios nebūtinai bus geriausios. Nereikia jų pasilikti galui, galvojant – o dabar tai bus. Jos gali tik vizualiai daryti įspūdį, o šiaip juk būti nieko ypatingo.

Mažos dovanos

Tuomet liks tai, kas sudarys didžiąją masę – vidutinės ir mažesnės dovanos. Jas galėsite atidarinėti. Ir kiekviena dovana jums bus staigmena, tad tikrai patirsite daug nuostabių emocijų. Galite rinktis jas atsitiktine tvarka, o galite ir pagal tai, kas padovanojo. Juk žmonės, kurie kažką atnešė, jums tikriausiai bus labai svarbūs. Išrūšiuokite pakuotes, kai baigsite viską lukštenti. Iškart nuspręskite, ką su jomis darysite, kurias pasiliksite, kurias išmesite.

1 comment on “Išpakuojame dovanas po vestuvių

  1. Manau išvis reikėtų nedovanoti gendančių dovanų ir tuo labiau ne tokias, kur ant lentynos dulkes renka, o tai, ką vėliau galės kažkur panaudoti. Jei jau vestuvėms reikia dovanos, tai galima derint paprastumą su kitokiu dizainu. Pavyzdžiui prabangios žvakės arba keli, bet išskirtinio dizaino indai, iš kurių galės mėgautis maistu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>