Triukai su paspirtuku

Aktyvus laisvalaikisVaikiški paspirtukai ir skirti profesionaliems triukams – du skirtingi dalykai. Skiriasi jų išvaizda, kaina, pagaminimo technologija ir panaudojimo būdai. Jeigu norite važinėti su tokiu paspirtuku, galite tą daryti. Tiesa, lietuviškai pats pavadinimas kažkodėl skamba gana vaikiškai, o štai angliškai kažkaip rimčiau – scooter. Jeigu nusprendėte važinėti su paspirtuku, verta pasimokyti vieno kito triuko, kuris pakylės jus į profesionalesnį lygį ir leis pačiam džiaugtis bei didžiuotis savo pasiekimais, sugebėjimais.

Apsisukimas vietoje

Reikia pasakyti, kad paspirtukai yra labai smagūs naudojimui dėl to, kad su jais galima visaip laviruoti. Tik vaikiški jie atrodo kaip nejudrūs. Tačiau suaugusiems skirti profesionalūs ir sportiniai jie leidžia laviruoti. Vienas pirmųjų ir paprasčiausių triukų, kurį verta mokytis, kai jau išmoksite važinėti – tai apsisukimas vietoje. Pakyla didžioji paspirtuko korpuso dalis, vairas atlošiamas priekin, o paspirtuko korpusas sukasi ant priekinio rato aplink vairą kaip ašį.

Prasisukimas ore

Vienas sunkiausių triukų, kurį gali padaryti paspirtukai ir, svarbiausia, geri paspirtukininkai – tai apsisukimas ore. Galite jį daryti per priekį arba atbulai. Tiek tą, tiek tą daryti reikia labai atsargiai, geriausia tą bandyti specialioje guminėje rampoje. Tokių rampų dažniausiai būna miestuose. Viešose vietose jos būna kietesnės, o specialiuose maniežuose – kur kas minkštesnės ir smagesnės. Kai išmoksite tokius prasisukimus, bus galima tikrai pasidžiaugti, kad išmokote daug. Tačiau riekia būti atsargiems, jokiu būdu to nesimokykite be apsaugų. Reikėtų pirmiausia šalmo, o tada ir apsaugų kojų, rankų sąnariams.

Slydimas turėklu

Šis triukas atrodo vizualiai gerai ir kaskart jį daryti įdomu ant skirtingų turėklų. Tačiau mokytis reikėtų ant to paties – vėlgi, geriausia specialiame manieže, kuriame tokie mokymai nepriverstų aikčioti iš skausmo. Jeigu jums patinka slysti turėklais, tuomet norėsite ir ant pačių turėklų mokytis papildomų triukų – šuoliukus, prasisukimus ir pan. Tačiau tą daryti taip pat reikėtų labai atsargiai, kaskart gerai įvertinant situaciją ir nepersistengiant. Kadangi tai tikrai yra pavojinga. Kita vertus, nereikia tikėtis, kad tokie mokymaisi praeitų išvis be jokių traumų.

Didelis šuolis aukštyn

Žinote tą kompiuterinių veikjų savybę, kada paspaudus mygtuką jie tiesiog pašoka į orą vietoje? Panašiai atrodo ir į orą vietoje pašokantis paspirtukas. Tačiau iš tiesų jis ten atsiduria dėl tikslingų ir teisingų raumenų padėties ir judėjimo, kuriuos atlieka žmogus. Nors paprastas didelis šuolis iš šalies atrodo gana paprastai, nors ir keistai, iš tiesų, norint jį atlikti, tą padaryti yra gana sunku.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>