Kada reikalinga nosies operacija?

Plastinės chirurgijos vystymosi bei tobulėjimo dėka, nosies operacija gali padėti daugybei žmonių. Nosies operacija grąžina prieš traumą buvusią nosies išvaizdą, padeda ištiesinti nosį, sukurti norimą jos formą, pašalina įgimtus defektus bei tiesina nosies pertvarą. Šios operacijos gali reikėti skirtingais atvejais.

Kreiva pertvara

Viena iš priežasčių, dėl ko dažnai nosies operaciją rekomenduoja medikai – tai kreiva nosies pertvara. Ši būklė daugybei žmonių yra įgimta, tačiau kai kuriems ji itin trukdo gyventi. Kai turima komplikuota nosies pertvara, žmogus sunkiai kvėpuoja, gali beveik net negalėti kvėpuoti per nosį. Taip pat gali būti ir tokių komplikacijų kaip nuolatinis sinusitas, kvėpavimo sistemos ligos, labiau gendantys dantys, skaudama ir svaigstanti galva ir kiti nemalonūs dalykai. Taigi, kreiva nosies pertvara gali būti atstatoma į tiesią, ir tai leidžia žmogui gyventi pilnavertį gyvenimą.

Kuprota, negraži nosis

ChirurgijaDėl estetinių priežasčių į plastikos chirurgus galėtų kreiptis tikrai nemažai žmonių, bet visgi tą padaryti išdrįsta tik ne daug kas. Kuprota nosis pasižymi veido bruožų darkymu. Tam tikrais atvejais, vyrus didelė ar net kreivoka nosis puošia, o štai moterims tai darko bruožus. Chirurgai netgi drįsta pasakyti, jog tai yra „vyriška“ nosis, ir ji gali labai darkyti žmogaus išvaizdą. Tad kuprota nosis turėtų būti sutvarkoma, jeigu jos išvaizda kelia tikrai labai daug diskomforto. Juk joks žmogus nenori jaustis nemaloniai, negražiai. Ypatingai jauname amžiuje tai gali kelti daug nemalonumų.

Nosis po traumos

Patyrus įvairių rūšių traumas, gali tekti tvarkyti nosį. Kadangi tai yra kremzlinis padaras, jis gana lengvai lūžta, nusislenka, būna aplamdytas. Tad po traumų daug kam lūžta nosis, o kartais su ja atsitinka ir dar blogiau. Jeigu norite gyventi pilnavertį gyvenimą, vėlgi, turėsite darytis plastinę nosies operaciją. Profesionalūs chirurgai, gydytojai gali atstatyti buvusią nosies būklę ir tokiais atvejais nosis tampa kur kas dailesnė. Taigi, jeigu tikrai norite turėti gražią nosį po traumos – iškart kreipkitės į gydytojus.

Prastos plastikos rezultatai

Kartais žmonės nori pataupyti ir eina pas prastus plastikos chirurgus, kurie tiesiog eksperimentuoja su žmonių veidais. Jeigu ankstesnė operacija nenusisekė, taip pat gali tekti eiti pas gerą profesionalų plastikos chirurgą ir leisti jam dar kartą atverti nosies ertmes, patvarkyti kremzlinius audinius ir grąžinti nosiai tokią formą, apie kokią buvo šnekėta iš pat pradžių.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>