Ką veikti su puodelių pertekliumi

Kartais net patys nesuprantame, kaip ir iš kur atsiranda namuose tiek daug vienodų daiktų. Kad ir puodeliai – jų gali kartais visai nebūti, tiesiog labai trūkti. O kartais jų turime tikrai per daug. Ką daryti tada, jeigu puodeliai užkimšo visas lentynas?

Atrūšiuokite puodelius

PuodeliaiTokiu atveju, pirmiausia jums reikėtų atsirinkti, kurie puodeliai kam tinka ir kam yra reikalingi. Kažkurie puodeliai turbūt yra dar visiškai nauji. Kai kurie – nauji arba seni ir yra pelnę paties mėgstamiausio puodelio titulą. Kiti visada būna nustumti toliau, nes arba nelabai patogūs, arba negražūs, arba patyrę traumas: įskilę, be rankenėlės ir pan. Kai kuriuos puodelius tiesiog laikome nustūmę taip toli, tarsi jie neegzistuotų. Nors jie, žinoma, yra, tik mes kažkodėl jų nenaudojame, kartais net patys negalime sugalvoti objektyvios priežasties, kodėl. Gal juos tiesiog padovanojo „ne tie“ žmonės? Kad ir kaip ten būtų, pasistenkite atrūšiuoti puodukus. Tuos, kuriuos tikrai naudojate, tuos kuriuos „taupotesvečiams“, tuos, kurie yra nenaudojami. O tada, kai surūšiuosite, galime galvoti daugiau.

Panaudokite antriniams tikslams

Jeigu puodelių, taupomų svečiams ar tada, kai patys leisite sau gerti iš gražiausių, labai daug, tai žinokite, jau atėjo metas juos naudoti. Puodukų turite ženkliai per daug, jeigu kažką dar taupote. Naudokite, o jeigu kažkurie visiškai nauji yra dar net neišpakuoti, galite galvoti ir apie perdovanojimą. Juk ne nuodėmė, kas čia sugalvojo, kad to daryti negalima. Vis geriau, negu kad jie užimtų vietą ir liktų padėti nereikalingi pas jus.

Tuos puodukus, kuriuos naudojate, naudokite ir toliau sėkmingai. Tik pažiūrėkite, gal kai kurie jau avarinės būklės ir juos tik dėl taupumo naudojate, nes gaila išmesti, kol dar arbatos nepraleidžia. Patariame negailėti – visgi, jeigu turite per daug, tai geriau tiesiog išmesti. Visiems bus geriau, mažiau rūpės, mažiau galvos skaudės. Ir galiausiai – atrinkę tuos, kurie išvis nenaudojami ir šiek tiek praradę formą, panaudokite antriniams tikslams.

Ką su jais daryti? Galite pasigaminti pieštukinę, galite pasigaminti vazonėlius ir tokiuose induose auginti visą palangę kaktusų ar kokių nors pavasarinių daigų. Galite mokytis dekupažo technikos ir su ja užsiimti tikrai smagiais bei gražiais rankdarbiais. Galite ir kitaip dekoruoti puodelius, pavyzdžiui, apvyniojant juos virvele, papuošiant kažkokiais blizgučiais. Visa tai gali būti jūsų mėgstama veikla, o puodeliai tada atgimtų antram gyvenimui.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>