Xiaomi mi5 – viena svarbiausių šių metų naujovių

Norintys įsigyti naują telefoną neretai laukia, kada pasirodys tam tikri nauji telefonų medeliai, ir Xiaomi mi5 buvo vienas laukiamiausių šių metų telefonų. Šis telefono modelis neabejotinai konkuruos su populiariausiais išmaniaisiais telefonais, ir spėjama, kad jis gali pasiekti populiarumo viršūnes. Taigi, kuo pasižymi šis telefonas, ir kodėl jis kelia tokį didelį susidomėjimą?

Galingiausias procesorius

Xiaomi mi5Xiaomi nusprendė pasirinkti šiuo metu galingiausią telefono procesorių „Snapdragon 820“, kurį išmaniųjų telefonų gamybai pasirinko ir kitos žinomos kompanijos, tokios kaip „Samsung“, „LG“, ir t.t. Galingas telefono procesorius užtikrina sklandų telefono darbą, ir net tada, jei įrenginiu bus naudojamasi itin intensyviai, galima būti užtikrintiems, kad telefonas veiks be jokių trikdžių.

Vidinė atmintis

Didelė vidinė atmintis – tai dar vienas svarbiausių Xiaomi mi5 privalumų. Išleistos „Standard“ ir „High“ telefono versijos turi 32 arba 64 gigabaitus vidinės atminties, tad nereikės rūpinti dažnu informacijos perkėlimu ar naikinimu. Aukščiausios klasės „Ceramic“ versijos telefonas turi net 128 gigabaitus nuolatinės atminties, tačiau specialaus lizdo, skirto atminties kortelėms, nėra.

16 megapikselių vaizdo kamera

Šiuo telefonu galėsite dar kokybiškiau įamžinti gražiausias akimirkas – net 16 megapikselių galinė ir 4 megapikselių priekinė kamera užtikrins geriausią nuotraukų kokybę. Automatinis fokusavimas ir keturių ašių optinio stabilizavimo sistema garantuos dar paprastesnį akimirkų įamžinimą, ir nuotraukos bus iš tiesų džiuginančios akį.

Trys telefono versijos

Išleistos trys Xiaomi mi5 versijos leis pasirinkti priimtiniausią variantą. Brangiausia šio telefono versija turi itin patvarią keramikinę korpuso dangą, o pagrindinės ir viduriniosios versijos telefonai turi stiklinį paviršių. Kaip jau minėta anksčiau, telefono vidinė atmintis gali būti 32 ar 64 GB, o brangiausia telefono versija turi net 128 gigabaitų vidinę atmintį. Priklausomai nuo savo poreikių ir finansinių galimybių, galima pasirinkti tinkamiausią šio telefono versiją.

Kaina

Šių telefonų kaina priklausys nuo to, kokią versiją nuspręsite pasirinkti: kaina gali svyruoti nuo 400 iki 600 eurų. Kaina priklausys ne tik nuo to, kokią versiją nuspręsite pasirinkti, bet ir nuo paties pardavėjo – visada galima atrasti prekybos vietas, kuriose šie telefonai būtų parduodami geriausia kaina.

Naująjį Xiaomi mi5 galima įsigyti internetinėje parduotuvėje lektro.lt

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>