Kompresinių kojinių nauda

Šiandieninio žmogaus gyvenimo būdas priverčia itin didelį krūvį perkelti jo kojoms. Visai nesvarbu, ar darbo pobūdis reikalauja didžiąją dalį dienos praleisti „ant kojų“, ar sėdint – kojos vienos pirmųjų ima signalizuoti apie organizmo nuovargį ir patiriamą stresą. Labai dažnai išeitis ir pagrindinis išsigelbėjimas nuo pavargusių kojų ir pagrindinių venų susirgimų yra kompresines kojines. Šiandien straipsnyje plačiau pakalbėsime apie pagrindines venų ligas irkompresinių kojinių naudą.

Ortopro paslaugos

Kojinės sportuojantiemsVienas pagrindinių ir rimčiausių su venomis susijusių susirgimų yra venų trombozė. Ligos priežastys gali būti įvairios. Pirmiausia svarbu suprasti kraujo pratekėjimo venose specifiką. Trombozė gali būti sukeliama ilgai trunkančių operacijų, dažnai dubens ar apatinių galūnių, įvairių traumų, nutukimo, vėžinių susirgimų, įgimtų dalykų, kontraceptinių priemonių, venų varikozės ir kitų dalykų. Susirgimą atpažinti paprasta. Susirgus ima tinti galūnės, atsiranda blauzdų skausmas, galūnės mėlynuoja, atsiranda kojų sunkumas, niežtėjimas ir skausmai. Svarbu visada skatinti kraujotakos intensyvumą, naudoti įvairius atpalaiduojančius tepalus. Kitas rimtas ir labai dažnai paplitęs venų susirgimas – venų varikozė. Atpažinti sutrikimą taip pat labai paprasta. Sergantysis pastebi iššokusias, išsiplėtusias, neišvaizdžiai atrodančias venas, odoje gali atsirasti pigmentinių dėmių, gali neapleisti nuolatinio pulsavimo jausmas, dažnai kankina mėšlungis. Ligą reikia gydyti ne tik dėl estetinio vaizdo, bet ir todėl, kad negydoma varikozė gali tapti priežastimi atsirasti venų trombozei. Varikozė gali atsirasti dėl įgimto venų vožtuvų nepakankamumo, padidėjusio slėgio pilvo ertmėje, pažeistų venų sienelių. Gydymą visada paskiria profesionalai. Lengvais atvejais pakanka įvairių medikamentų ir tepalų, sudėtingesniais atvejais reikalingos operacijos. Šiandien populiarus gydymas lazeriu. Daugybę venų susirgimų įveikti padeda kompresinės kojinės. Ortopedijos profesionalai OrtoPro savo internetinėje svetainėje pateikia išsamų kompresinių kojinių aprašymą ir supažindina su jų nauda. Jeigu striukės mums reikalingos apsisaugoti nuo šalčio ir vėsiuoju metų laiku tampa nepamainomu apdaru, tai kompresinių kojinių reikėtų niekada nepamiršti, jeigu sergate įvairiais venų susirgimais. Jos labai naudingos ir naudojant jas profilaktiškai. Tokios kojinės į skirtingas klases gali būti skirstomos pagal dydį. Jos kojas apspaudžia standžiai ir tolygiai ir taip apsaugo nuo kraujo sankaupų ir venų išsiplėtimo. Gydytojai ortopedai šią priemonę dažnai išrašo po įvairių operacijų, taip pat nėščioms moterims ir visiems, besirūpinantiems savo kojomis. Pagal ilgį tokios kojinės parduodamos trumpos arba iki kelių, iki pusės šlaunų. Taip pat galimos ir kompresinės pėdkelnės. Ortopedijos profesionalai OrtoPro siūlo puikias ortopedines priemones ne tik venų ligoms gydyti. Prekių asortimentą sudaro įvairūs įtvarai, ortopedinė avalynė, įdėklai, įvairi kompensuojama technika. Be viso to čia dirba profesionalūs gydytojai, kurie ne tik jums suteiks nuoširdžias ir išsamias konsultacijas, bet ir parinks efektyviausius gydymo metodus. Ortopedijos profesionalams OrtoPro svarbiausia – paciento sveikatos gerovė, geras grįžtamasis ryšis ir puikūs gydymo rezultatai.

Puikūs atsiliepimai apie OrtoPro

Vlada iš Kauno ilgą laiką vengė dėl savo išsiplėtusių ir neišvaizdžiai atrodančių venų kreiptis į gydytojus. Moteris buvo įsitikinusi, kad su amžiumi atsirandančios problemos – labai retai efektyviai išgydomos, todėl neapsimoka atlikti neefektyvių investicijų. Kada Vlados dukra jai parekomendavo OrtoPro profesionalus, moters gyvenimo kokybė kardinaliai pasikeitė. Profesionali gydytojų konsultacija ir paskirtos kompresinės kojinės padėjo atsisakyti ilgą laiką kęsto diskomforto. Moteris nei dienos nepraleidžia be kompresinių kojinių. Įsigijo kas skirtingų ilgių. Šiandien moteris tokias kojines rekomenduoja ir savo pensijinio amžiaus draugėmis ir negaili puikių atsiliepimų apie OrtoPro paslaugas ir produkciją.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>