Kalėdinė dovana – žiūronai

Kai atrodo, kad Kalėdoms visi dovanoja tik blizgančius ir ryškiaspalvius dalykus, galima atsigręžti ir į paprastesnius dalykus. Pavyzdžiui, žiūronai daug kam galėtų būti ir labai gera dovana.

Smalsiems vaikams

Žiūronai KalėdomsGalbūt galvojate, o kam gi tie žiūronai galėtų būti reikalingi labiausiai? Iš tiesų, jeigu smalsiems vaikams padovanosite žiūronus, jie tikrai liks patenkinti. Juk per Kalėdas daugiausiai kaip tik ir dovanojime vaikams, jie geriausiai moka įvertinti dovanas. Jie labiausiai ir laukia šių švenčių. Tačiau tikrai nereikia vien tik pirkti naujausius žaislus iš žaislų parduotuvių. Juk kaip tik žaislų vaikai ir turi paprastai daugiausiai. Jų ir taip būna labai daug, tad kam pirkti dar vien gražų meškiną, lėlę, vežimą ar kažką panašaus? Juk galima dovanoti ir daiktus, kurių savybės iš karto kels susidomėjimą. Pabandykite padovanoti vaikams prožektorių arba žiūronus ir pamatysite kaip jie vertins tokią dovaną, su kuria bus galima tyrinėti aplinką.

Miško apsuptyje

Žiūronus verta padovanoti ir bet kuriems žmonėms, kurie gyvena miško apsuptyje. Tarkime, Kulautuvoje, Kazlų Rūdoje, Merkinėje ar kitose miškingose vietose. Juk gyvenant gamtoje visada malonu pamatyti kokių nors gražių žvėrių, paukščių aplink. Visada smagu ir malonu tiesiog nueiti į mišką ir jame pamatyti visokių žvėrelių, naudojantis savo žiūronais. Mes negalime taip greitai atsidurti tose vietose, kur yra gyvūnų ir paukščių. Negalime ir taip greitai padaryti kažką, kad jie nenuskristų, nepabėgtų. Laukiniai gyvūnai stengiasi išsaugoti save ir kuo rečiau susidurti su jiems pavojingomis civilizacijos apraiškomis. Todėl normalu, kad būtent stebėti iš arti juos yra labai sunku. Tokiais atvejais, žiūronų naudojimas pravers tiek norintiems stebėti taikiai ir žavėtis, tiek norintiems medžioti.

Kelionėms

Keliaujant taip pat pamatome daug visokių mums žavesį keliančių dalykų. Dėl to kartais tikrai verta į keliones pasiimti žiūronus. Taigi, tai dar viena priežastis, dėl ko verta padovanoti kažkam žiūronus, kas ketina kur nors keliauti. Naudinga tai, kad net skrendant tik su rankiniu bagažu, žiūronus vis tiek galima pasiimti su savimi, kad ir paprasčiausiai užsikabinus ant kaklo.

Renginiams

Jeigu norite turėti malonius renginius, jums taip pat gali praversti žiūronai. Jeigu padovanosite juos kam nors, kas mėgsta eiti į teatrą ir operą, tuomet tas žmogus galės pirkti pigesnius bilietus. Nes galės atsisėsti kur nors gale, bet vis tiek viską puikiai matys.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>