3 įspėjamieji požymiai, kad jūsų šilumos siurblys perdegė

ŠildymasJei kada nors esate buvę vieni namuose labai šaltą dieną, žinote, koks naudingas gali būti šilumos siurblys. Net ir šalčiausiomis dienomis šilumos siurblys gali užtikrinti šilumą ir komfortą. Tačiau, kaip ir bet kurio kito įrenginio, ypač naudojančio elektrą, tarnavimo laikas, šilumos siurblio ilgaamžiškumas galiausiai baigiasi. Laimei, galite pastebėti galimus įspėjimus, kad jūsų šilumos siurblys netrukus baigs veikti, ir imtis veiksmų pakankamai anksti, kol jis neperkaito ir nekelia gaisro pavojaus. Suprasdami šiuos 3 rodiklius, rodančius, kad jūsų šilumos siurblys perdegė, galėsite šią problemą spręsti greičiau nei vėliau. Šilumos siurbliai ir eksperto patarimai: https://www.e-nit.lt/sildymas/silumos-siurbliai-oras-vanduo puslapyje.

Jūsų šilumos siurblys visada veikia

Jei jūsų šilumos siurblys visada veikia, tai aiškus įspėjamasis ženklas, kad kažkas negerai. Kai šilumos siurblys veikia tinkamai, turėtumėte beveik nepastebėti, kad jis įjungtas. Jis turėtų įsijungti tyliai ir švelniai ir veikti tik tiek, kiek reikia. Jei jūsų šilumos siurblys nuolat veikia, vadinasi, jis visada įjungtas esant aukštai temperatūrai. Jis visada naudoja elektros energiją, o tai jums nieko gero neduoda. Tai ženklas, kad jūsų šilumos siurbliai oras vanduo perdegė ir nebeveikia. Gali būti, kad jūsų šilumos siurblys veikia, nes yra sugedęs ir neišsijungia, arba veikia, nes vartoja per daug elektros energijos. Jei jūsų šilumos siurblys nuolat veikia, laikas kreiptis į specialistą.

Temperatūra jūsų namuose yra nepastovi

Įrengus šilumos siurblį, normalu, kad temperatūra jūsų namuose svyruoja. Jei turite termostatą, galite pastebėti, kad temperatūra po truputį kyla ir krinta. Tai normalu, dėl to jūsų namuose jauku ir taupiai vartojama energija. Jūsų šilumos siurblys turėtų automatiškai reguliuoti temperatūrą jūsų namuose, prireikus pats įsijungdamas ir išsijungdamas. Temperatūra jūsų namuose turėtų tai kilti, tai kristi, tačiau visą dieną ji turėtų būti gana pastovi. Oras vanduo šilumos siurbliai turėtų įsijungti, kai lauko temperatūra nukrenta žemiau tam tikros ribos, ir išsijungti, kai lauko temperatūra vėl pakyla. Kai šilumos siurbliai oras vanduo kaina veikia tinkamai, temperatūra jūsų namuose turėtų būti tokia pati kaip lauke.

Girdite keistus šilumos siurblio skleidžiamus garsus

Jei iš savo šilumos siurblio girdite keistus garsus, tai aiškus ženklas, kad yra problema. Jūsų šilumos siurblys gali skleisti keistus spragtelėjimo ar girgždėjimo garsus. Jis gali skleisti skardžius garsus arba garsiai vibruoti. Jis gali skleisti aukštą garsą, kuris skamba kaip transformatorius. Jei jūsų geriausi šilumos siurbliai oras vanduo skleidžia garsų, neįprastą garsą, tai greičiausiai rodo rimtą problemą. Garsus triukšmas, sklindantis iš jūsų šilumos siurblio, gali būti susijęs su elektros, mechanine arba viduje esančio ventiliatoriaus problema. Jūsų šilumos siurbliai taip pat gali skleisti keistus trinktelėjimo ar dūžio garsus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>