Kaip planuoti plaukimą baidarėmis

Jeigu norite vasarą praleisti turiningai ir domina baidarių nuoma, pradėkite viską planuoti iš anksto, tada gausite geresnes plaukimo sąlygas, galbūt šį malonumą galėsite patirti pigiau. Kaip organizuoti visą šį nuomos reikalą ir plaukimą?

Išsirinkite regioną

Jeigu jūs būsite tas vadas, kuris rūpinsis baidarių nuoma, pirmiausia išsirinkite regioną, kuriame norėtumėte plaukti. Vieni žmonės renkasi tokią vietą, kur yra patogus išsilaipinimas. Tarkime, kažkas gyvena ir turi sodybą ant kokios nors upės kranto, tad ten ir plaukiama. Kiti kitaip daro – plaukia visiškai nepažįstamomis vietovėmis, nes siekia pažinimo. Išsirinkite, kur plaukti, galite ir upę maždaug numatyti. Internete gausu informacijos apie tai, kokius įspūdžius suteikia plaukimas skirtingomis upėmis.

Susiraskite nuomos punktą

Baidarių nuomaTuomet, radę maždaug maršrutą ar jo apytikrį planą, ieškokite, kas ten užsiima baidarių nuoma. Kontaktuokite su nuomos punktu, aiškinkitės nuomos kainas, užimtumą, galimybes. Turėdami šią informaciją, galėsite daug lengviau surinkti interesantus į žygį.

Surinkite žmones, numatykite datą

Dabar jūsų laukia didelė komunikacija. Pasitelkite visą savo žavesį ir sukvieskite žmones į plaukimą. Tegul plaukia jūsų draugai, giminės ar bendradarbiai – tegul plaukia tie, kas dar nėra plaukę. Patogu dabar kontaktuoti internetu, suteikiant žmonėms daugiau informacijos apie visa tai, kas yra plaukimas, kaip jis atrodo, kiek kainuoja ir pan. Nurodykite galimybę pasirinkti iš kelių datų, paimdami tokias, kokios turėtų objektyviai labiausiai tikti visiems. Geriausia daugumai tai būtų savaitgaliai ne per šventes, nes šventėms jau gal bus kitų planų. O tada duokite žmonėms rinktis iš tų datų, gali vykti ir balsavimas dėl maršruto. Pateikite „deadlainą“ – iki kada jiems reikia apsispręsti, ar dalyvaus.

Išsinuomokite baidares

Kuo anksčiau žinosite datą ir žmonių skaičių, tuo bus paprastesnė baidarių nuoma. Ji kainuos pigiau, lengviau ir rasite nakvynę, jeigu tokios sieksite. Rinktis baidarių nuomą iš patikimų, gerus atsiliepimus turinčių žmonių. Taip pat stenkitės, kad nuomotų žmonės, kurie ir maloniai bendrauja. Jeigu jums baidares atveš besikeikiantys kampuoti vyrukai, gal ne labai norėsite išvis plaukti, jausitės nesmagiai. Ieškokite tokių nuomotojų, kurių ir aptarnavimas būtų malonus, sąžiningas. Juk visgi renkatės sau laisvalaikio veiklą, norite, kad ji būtų maloni. Susipakuokite reikmenis – ir į kelionę. Nepamirškite pasiimti vandens, sveiko maisto, drabužių, reikalingų persirengti, jeigu sušlaptumėte, kepurių nuo saulės, akinių, ir kitų dalykų, kurių reikės arba galėtų prireikti baidarėje.

2 comments on “Kaip planuoti plaukimą baidarėmis

  1. Mes praeitą vasarą puikų baidarių plaukimą susiorganizavom, net ir su nakvyne iš atostogoskaime.lt , buvo labai smagu. Tai viena iš smagiausių vasaros pramogų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>