Kaip pasiruošti individualiai kelionei?

SkrydžiaiŠiandien ne visi žmonės gali sau leisti atostogas ar prabangias pažintines keliones kurias siūlo kelionių agentūros, todėl dažnai kai kuriems žmonėms tenka savo kelionių maršrutą planuoti patiems. Be jokios abejonės, pagrindinė to priežastis yra pinigų taupymas, kuris kartais priverčia susikurti dar įdomesnę kelionę. Protingai planuoti ir taupyti reikėtų jau nuo lėktuvo bilietų įsigijimo, todėl rekomenduojame kuo anksčiau skrydziai.lt susirasti pigiausia skrydžio bilietą ir pradėti planuoti savo kelionės maršrutą, naudojantis mūsų pateiktais patarimais.

Apsistojimas

Visų pirmiausia Jums derėtų nuspręsti kur apsistosite gyventi atostogų metu. Šį sprendimą turi įtakoti ir tai ar planuojate būti tik viename pasirinktos šalies mieste ar galbūt nutarėte pakeliauti šiek tiek daugiau po šalį. Bet kokiu atveju, ieškant pigiausių sprendimų rinkitės miestus, kuriuose turite draugų ar šeimos narių, kurie galėtų Jus priimti nemokamai. Jei tokių nėra, internete galima rasti specialų socialinį tinklą, kuriame įvairiose pasaulio vietose žmonės priima į svečius turistus. Kitu atveju, paieškokite vietinių hostelių arba pigių viešbučių ir paskubėkite juos rezervuoti iš anksto.

Maršrutas

Organizuoti kelionę pačiam yra smagu vien dėl to, jog patys galite sau sukurti pačią įdomiausią pažintinę kelionę, ypač jei keliaujate ne vieni. Kuo anksčiau įsigiję lėktuvų bilietus išlošite ne tik finansiškai, bet ir laiko prasme, mat turėsite jo į valias susikurti tikslų savo maršrutą bei pasikonsultuoti su užsieniečiais ir paprašyti rekomendacijų. Praleiskite porą vakarų ieškodami informacijos apie lankytinas vietas mieste į kurį vykstate ar kur nors aplink jį. Tai gali būti muziejai, galerijos, gal tam tikros parduotuvės ir paminklai. Taip pat būtinai susiraskite kokie renginiai vyksta ir pasinaudokite proga į juos nueiti – koncertai, spektakliai ar kiti performansai. Jūsų laisvė susikurti pačius įdomiausius maršrutus pačiam.

Vietinis gidas

Jau anksčiau minėjome, jog esti specialius socialinis tinklas, kuriame galima surasti žmogų iš kitos šalies, kuris mielai į svečius priima turistus. Rekomenduojame tai padaryti ne tik dėl to, jog turėsite kur apsistoti, tačiau ir dėl to, kad tai gali būti puiki galimybė pažinti miestą iš kur kas arčiau, nes tik vietinis gyventojas geriausiai papasakos apie vietovę nei bet kuris gidas.

Artėjant kalėdoms, rekomenduojame suskubti pasidovanoti sau dovaną – kelionę į kitą šalį! Šiandien skrydziai.lt siūlo labai žemas kainas į Norvegiją, Prancūziją bei Angliją, todėl nepraleisk progos patirti naujų įspūdžių.

1 comment on “Kaip pasiruošti individualiai kelionei?

  1. Na žiūrint kokią kelionę planuoja žmogus! Kartais pačios linksmiausios yra neplanuotos kelionės, kuomet viską dėliojiesi kelionės metu t.y. apgyvendinimą, maršrutus ir lankytinus objektus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>