Geriausios sodybos vestuvėms

Sodybos šventėmsJei planuojate vestuves, jums tikrai reikia išsirinkti gerą vietą kur galėsite jas atšokti iki paryčių. Kai kurie žmonės renkasi vestuvių šventimą mieste – įvairiose kavinėse ar net namuose, tačiau vis dar populiariausias būdas švęsti savo vestuves yra išsinuomoti visą sodybą šiam reikalui. Sodybos vestuvėms kainuoja truputėlį daugiau nei kavinės ar baro nuoma, tačiau ten telpa kur kas daugiau svečių ir pramogų spektras gerokai išsiplečia. Lietuvoje kaimo turizmo sodybų kuriose galėtumėte švęsti savo vestuves yra iš tiesų gausu – jų galima rasti kiekviename krašte, todėl jums nereikės keliauti per visą Lietuvą ir paskui save temptis visą koloną svečių. Pagrindinis klausimas – kaip išsirinkti tinkamiausią sodybą vestuvėms, kai pasirinkimas toks platus?

Kainos ir kokybės santykis

Kaina labiausiai priklauso nuo to, kokio dydžio sodybos vestuvėms jums reikia. Jei į savo šventę pasikvietėte labai daug svečių, natūralu, jog mokėti reikės daugiau. Todėl jei jūsų finansinės galimybės nėra labai plačios, reikėtų pagalvoti apie tai, kiek žmonių kviesite švęsti savo šventės.

Kitas niuansas – pokylių salės. Kai kurios kaimo turizmo sodybos turi net po keletą pokylių salių, kai tuo tarpu kai kuriose nėra nė vienos. Ta pati situacija ir su miegamaisiais kambariais – kuo jų daugiau (ypač jei erdvės yra atskiros), tuo kaina bus didesnė.

Taip pat labai svarbus niuansas – privatumas. Prieš nuomojantis sodybą vestuvėms būtinai pasidomėkite, ar sumokėję pinigus jūs gausite visišką privatumą, t.y. visa sodyba bus tik jūsų, ar joje yra papildomi pastatai, pvz. pirtys ir pan., kurie tuo pačiu metu gali būti išnuomoti kitiems žmonėms.

Dauguma kaimo turizmo sodybų taip pat siūlo ir maitinimą – tokių būdu jums neteks sukti galvos dėl to, kuo pamaitinti savo svečius. Kita vertus, jei norite maistu rūpintys patys, galite atsisakyti šios papildomos paslaugos.

Jei norite įsitikinti kaimo turizmo sodyboje teikiamų paslaugų kokybe – netikėkite vien tuo, ką sako ją nuomojantys atstovai. Pasinaudokite internetu ir suraskite atsiliepimus žmonių, kurie jau šventė savo šventę toje vietoje.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>