Kad virtuvė būtų ne tik graži, bet ir patogi

Baldų gamyba VilniujeNorintiems tikrai patogios virtuvės, visai nebūtina išleisti tūkstančių eurų prabangiems baldams. Kartais individualiai jums reikalingų baldų gamyba Vilniuje gali pagerinti situaciją ir sutaupyti pinigų. Svarbu žinoti, kas yra kokybiški virtuvės baldai, ir kokie jie turi būti, kad virtuvė būtų tikrai patogi. Štai gairės, kuriomis vadovaujantis galima sukurti tikrai patogią virtuvę.

Tinkami aukščiai

Jeigu kada nors esate buvę labai nepatogioje virtuvėje, galite pastebėti, kad vienas didžiausių jos trūkumų būna netinkamo aukščio baldai. Kaip nepatogu yra plauti indus kriauklėje, prie kurios turi pritūpti, pasilenkti, arba dėl kurios tenka pasistiebti. Tada neišvengiamai apsitaškai visus drabužius, be to atrodai keistai susirietęs lyg klaustukas. O jeigu dar virš kriauklės pakabinta itin didelė spintelė indams plauti, tai turi sugebėti ir pritūpti, ir atsilošti vienu metu bei ištiesti rankas. Nes tik jos ir telpa po čiaupu. Taigi, spintelės galėtų arba išvis nekaboti virš kriauklės, arba kaboti taip, kad tikrai netrukdytų naudotis kriaukle bei ten plauti indų. Taip pat negalima daryti nei stalviršių gamybai, nei kriauklės per žemų. Jeigu žinote, kas namuose gyvena, tuo lengviau bus nuspręsti dėl baldų aukščio 155 cm aukščio moteriai pakaks žemesnių spintelių ir kriauklės, o aukštaūgei 180 cm porai viskas natūraliai turėtų būti pakelta 30 – 25 cm į viršų. Sureguliavę baldų aukščius virtuvėje, jūs iškart išlošite ir sukursite patogesnį virtuvės interjerą.

Baldai išdėstyti eilės tvarka

Labai svarbu ir kaip jūs išdėstote baldus. Galvokite apie tai, ką virtuvėje veikiate. Gaminate ir valgote. Kurioje vietoje būsite kai gaminsite? Geriausia, jeigu tai bus netoli šaldytuvo ir dujinės viryklės, jeigu viršuje kabos spintelės su prieskoniais. Spintelė su indais turėtų būti arčiau kriauklės arba apatinėse spintelėse. Tada turėsite visada viską po ranka. Tik neįkiškite kur nors netinkamoje vietoje valgomojo stalo, kuris tik trukdys apskritai kažką gero padaryti.

Paviršiai

Jeigu norite tikrai patogios ir ilgaamžės virtuvės, pagalvokite ir apie paviršius, ant kurių bus dirbama ir valgoma. Virtuvėje daugiau nei bet kur kitur bus naudojama drėgmė. Reikės tai pašluostyti trupinius, tai pavalyti balas, tai tos balos bus tikrai didelės. Tai reiškia, kad jums reikia pasirūpinti tikrai gerais paviršiais, kurie nešlaptų ir nuo drėgmės nepasikeistų. Tokie, į kuriuos neįsigertų skysčiai. Taip pat geriau niekur netiesti staltiesių, nes taip tik sudarysite sau nepatogumų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>