Geriausi patarimai, kaip pasirinkti tinkamą plytelę namų fasadui

Galvojate apie namų atnaujinimą, bet nežinote, kokias plyteles naudoti? Galbūt nesate taip gerai susipažinę su plytelėmis, kaip su kilimais. Bet kokiu atveju, pasirinkti tinkamas plyteles savo namams gali būti sudėtinga. Puiki žinia ta, kad plytelės turi daugybę skirtingų paskirčių ir privalumų. Kiekviena plytelių rūšis pasižymi unikaliomis savybėmis – nuo vandeniui atsparių savybių iki lengvos priežiūros ir dar daugiau. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie skirtingus plytelių tipus ir jų naudą jūsų namams! Plačiau: https://www.agmeka.lt/klinkerio-plyteles-klinkerines-plyteles puslapyje.

Marmuro plytelės

AgmekaMarmuras yra viena geriausių plytelių rūšių jūsų namų eksterjerui. Jos yra lygios, blizgios ir įvairių spalvų. Jis labai patvarus ir yra viena brangesnių plytelių rūšių. Dėl to tai puikus pasirinkimas didelio judėjimo zonoms ir išorinėms sienoms. Klinkerio plytelės yra geras pasirinkimas.

Kalkių plytelės

Kalkių plytelės pasižymi puikia estetika ir yra populiarus pasirinkimas virtuvės nugarėlėms. Klinkerinės plytelės išpardavimas – tiesiog pigiau. Jos yra nebrangios ir lengvai valomos. Turėtumėte rinktis šviesios spalvos kalkių plyteles, nes tamsesnės gali lengvai nusidažyti.

Granito plytelės

Granito plytelės yra viena populiariausių plytelių rūšių. Jų būna įvairių apdailų ir spalvų, be to, jos labai patvarios. Granito plytelės yra sunkios, todėl į tai turėsite atsižvelgti jas klodami. Jos idealiai tinka didelio judėjimo zonoms, pavyzdžiui, koridoriams, svetainėms ir virtuvėms. Klinkerinės plytelės už gerą kainą.

Šiferio plytelės

Šiferio plytelės yra puikus pasirinkimas išorinėms jūsų namų erdvėms. Jos yra sunkios ir itin patvarios, be to, yra įvairių spalvų. Šiferio plyteles palyginti lengva įrengti. Jos taip pat yra atsparios vandeniui ir pelėsiui. Šiferio plytelės yra viena brangiausių plytelių rūšių.

Medinės plytelės

Medinės plytelės yra geras pasirinkimas išorinėms jūsų namų erdvėms. Jos būna įvairių spalvų ir yra nebrangios. Šios plytelės yra atsparios vandeniui ir jas lengva valyti. Plytelėms naudojama daug skirtingų medienos rūšių, todėl galite pasirinkti geriausiai jūsų namams tinkančią rūšį. Klinkerio plytelės pigiau – kiek jos realiai kainuoja?

Betoninės plytelės

Jei ieškote nebrangios plytelių rūšies, betoninės plytelės yra puikus pasirinkimas. Jų būna įvairių spalvų, jas galima maišyti su kitomis medžiagomis ir kurti unikalius raštus. Klinkerio plytelės kaina ir išpardavimas, taupykite pinigus. Nors jos yra nebrangios, tačiau pasižymi aukštos klasės išvaizda ir puikiai tinka dekoratyviniams tikslams.

Keraminės plytelės

Keraminės plytelės yra puikus pasirinkimas virtuvėms ir vonios kambariams. Jos atsparios vandeniui ir lengvai valomos, be to, yra įvairių spalvų ir raštų. Keraminės plytelės yra palyginti nebrangios ir lengvai montuojamos, todėl yra puiki investicija į jūsų namus. Klinkerinės plytelės išpardavimas – geriausios kainos rinkoje.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>