Kada anticeliulitinis masažas bus veiksmingas?

MasažasInternete pilna patarimų, kaip kovoti su celiulitu, tačiau visi ekspertai ir tą bandžiusios moterys pripažįsta, kad veiksmingiausia priemonė yra anticeliulitinis masazas. Tačiau tam, kad jis būtų tikrai veiksmingas, reikia laikytis ir kitų priemonių programos. Ką daryti, kad anticeliulitinis masazas padėtų išlyginti kojas ir pasiekti savo svajonių formas?

Pilnas masažo kursas

Visų pirma, vertėtų galvoti apie pilną masažo kursą, kadangi tik keli masažai nieko nepadarys. Kartais būna žmonių, kurie į masažo kabinetą ateina du – tris kartus, ir jau rašinėja internete komentarus, kad masažas visai neveiksmingas. Tačiau tai tas pats, kas ateiti du kartus į sporto klubą, pakelti štangą ir tikėtis, kad tau užaugs raumenys. Masažo kursas celiulitui sunaikinti yra ilgalaikis dalykas, reikia išeiti visą kursą ir tik tada žiūrėti rezultatus. Vėlgi, ne kiekvienas celiulitas atrodo vienodai, ne kiekvieno žmogaus genai vienodi. Pas vienus yra toks stiprus celiulitas ir audinio pakitimai, kad masažo kurso reikės ilgo. Kito šlaunys tuojau pat pasiduos masažisto judesiams ir susilygins. Tad jeigu jau nusiteikėte eiti į šį masažo kursą, žinokite, kad jūsų kūnas individualus, taupyti čia būtų beprasmiška. Eikite į tiek užsiėmimų, kiek jų jums iš tiesų reikės.

Suderinta mityba

Kitas žingsnis, kurio privalote laikytis, norėdami teigiamų rezultatų – suderinta mityba. Tik tuomet, kai jūsų mityba bus tikrai suderinta, galėsite pasakyti, kad jums pavyks turėti norimą kūną ir gražias kojas be celiulito. Būtina maitintis sveikai, mažinti riebalų, cukraus ir cholesterolio kiekį. Apskritai, jeigu turite antsvorio, taip pat reikėtų ir suderinti mitybą tokiu būdu, kad kristų svoris. Tuomet galėsite tikėtis, kad atėjus vasarai ir užsimovus šortus, jūs džiuginsite savo atspindį veidrodyje tikrai dailiomis, stangriomis kojomis.

Sportas

Tiesiausias kelias į stangrų bei gražų kūną, žinoma, yra sportas. Pavasaris pats padiktuoja sporto ritmą, kai jūs rytais išbėgate palakstyti upės pakrante, saulei šviečiant važiuojate dviračiu ar tiesiog žiūrėdami televizorių tuo pačiu darote keletą pratimų kojoms. Sportas yra geriausias draugas, kovojant su savo celiulitu.

1 comment on “Kada anticeliulitinis masažas bus veiksmingas?

  1. Šiaip dauguma sako, kad anticeliulitiniai masažai padeda net raumenų skausmą malšinti? Tuomet tikrai dviguba nauda, verta apsilankyti tokiuose masažuose.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>