Kaip greitai persikraustyti

Kartais perkraustymai Vilniuje mums pasitaiko per dažnai, todėl būna labai gaila to laiko, kurį apskritai vis tenka skirti šiai veiklai. Tuomet susimąstome: o kodėl tenka taip dažnai kraustytis. Visgi, jeigu jau tenka, tai norisi bent jau viską padaryti kuo greičiau. Kaip persikraustyti tikrai labai greitai? Štai patarimai, kaip tą padaryti, nepamirštant nieko svarbaus.

Išmeskite tai, ko nereikia

Pervežimai VilniujeVisų pirma, ar tai būtų perkraustymai Vilniuje, ar kitame mieste, jums turėtų būti svarbu turėti kuo mažiau daiktų. Toks stilius kaip minimalizmas, kuris yra dabar labai madingas, jums kaip niekada turėtų sukurti didelį įkvėpimą atsikratyti daiktų. Tai ne budistinis ar kitoks religinis mąstymas, kad žmogui reikia nedaug. Tai miesto žmogaus, stilingo ir šiuolaikinio gyvenimo būdas. Mes stengiamės būti priešingybe sovietiniam mąstymui, galbūt vien dėl to taip iš aukšto ar iš tolo žvelgiame į tas užkimštas daiktais tėvų palėpes, į laikus, kai daiktų gausa rodė žmogaus pranašumą. Dabar pranašumas yra mokėjimas gyventi su keliais būtinais daiktais. Taigi, jeigu ruošiatės persikraustyti, prieš tai atrūšiuokite tai, ko iš tiesų jums nereikia. Gal jau 10 metų kartu vežiojatės iš buto į butą kažką „ko gal prireiks“, o gal 5 metus. Jeigu matote, kad to jums iš tiesų niekaip neprireikia – išmeskite. Taip jūs sutaupysite. Ir laiko, ir vietos, ir jėgų, ir netgi pinigų, nes už ką daugiau, jeigu ne už savo daiktų vietą, jūs mokate nuomos mokesčius skirtingose vietose?

Nufotografuokite tam tikras kombinacijas namuose

Kad būtų vėliau paprasčiau sudėti daiktus taip, kaip jie turi stovėti, prieš išardydami esamas sistemas, jas nufotografuokite. Tarkime, kaip sujungtos įvairios elektronikos sistemos, kaip atrodo surūšiuoti indai ar rūbai. Vėliau lengvai ir greitai atkursite tą tvarką, nereikės daug galvoti.

Kuo anksčiau susipakuokite daiktus

Nepalikite daiktų pakavimo paskutinėms minutėms. Kuo anksčiau pradėsite pakuoti daiktus, tuo sistemingiau ir geriau tai padarysite, taigi, persikraustymas vėliau bus lengvas ir smagus.

Pasikvieskite pagalbos

Išsinuomokite kraustytojus, kuriems perkraustymai Vilniuje yra kasdienė veikla. Tai gali būti keli nešikai, kurie viską suneš ir sudės, ir taip pat vairuotojas bei autobusiukas ar kita mašina. Tada viską supakuota bus galima labai greitai pervežti. Jeigu norite daugiau veiksmo, pasikvieskite ir draugų ar giminių į talką, o vėliau visus už tai pavaišinkite vakariene ar kaip nors kitaip maloniai nustebinkite.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>