Tvarkos palaikymo biure patarimai

Kuomet patalpos nuomai Kaune yra tokios paklausios, smagu su entuziazmu kurti sau visiškai naują biurą. Tačiau reikėtų nepamiršti ir to, kad tokios patalpos gali greitai tapti siaubingomis, jeigu biure nesilaikysite visiškai jokios tvarkos. Tad štai keli patarimai, kaip tą tvarką užtikrinti ir palaikyti.

Iš anksto tegul visi daiktai turi savo pastovias vietas

Patalpos KauneSakoma, kad gera pradžia yra pusė darbo, ir tai puikiai tinka net ir tuomet, kada planuojate, kaip sutvarkyti savo biurą. Iš karto, vos pradėję daryti tvarką, nuspręskite, kur bus kokio daikto vieta. Ir tuomet stenkitės visada tą tvarką išlaikyti. Neleiskite sau kartais pernešti daiktų į kitur. Nepalikite puodelio ant stalo, jeigu jo vieta virtuvėlėje. Nepalikite lentynose ką tik gautų neišpakuotų siuntų, jeigu reikia jas išpakuoti ir sudėti daiktus į vietas. Jeigu visada laikysitės principo, kad visi daiktai biure turi savo skirtas vietas ir stengsitės tose vietose laikyti daiktus, tuomet viskas bus gerai. Taisyklė: ką iš kur paėmėte, ten ir padėkite – panašiai ir skambėtų. Ir jums būtinai reikėtų stengtis tuos daiktus visus sudėti į savo vietą. Taigi, tada galėsite ir džiaugtis geru rezultatu.

Su taisyklėmis supažindinkite visus biuro darbuotojus

Kad ir kokių tvarkos taisyklių sukursite, nepamirškite, kad jos turi būti skirtos ne tik jums, bet ir visiems kitiems biuro darbuotojams. Kodėl? Todėl, kad tik jie ir dar kartą jie galės iš tiesų išmokti viską daryti tinkamai. Tik biuro darbuotojai patys turės užtikrinti tą tvarką, o ne jūs lakstysite iš paskos ir sakysite, kad susirinktų visi savo daiktus. Tačiau nebūkite diktatoriumi, kuris verčia laikytis taisyklių, nesuteikdamas prasmės. Paaiškinkite darbuotojams ir kolegoms tvarkos filosofiją, jūsų idėją ir viziją. Tvarkingas ofisas, kuriame visada gera dirbti, kuriame neblaško jokie ne vietoje esantys daiktai, kuriame viskas tikrai tvarkinga ir gražu. Tai ir bus ta jūsų idėja, kurios jūs laikysitės ir imsitės, nes tai bus geriausias pasirinkimas, koks tik gali būti.

Rutina: kasdien 10 minučių tvarkymuisi

Dar geriau, jeigu vietoje feisbuko pertraukėlės kasdien skirtumėte bent 10 minučių tam, kad šiek tiek pasitvarkytumėte. Ir tai iš tiesų leistų jums tinkamai užtikrinti tvarką, kuri būtina. Visas šiukšles iškart išmeskite į šiukšle dėžę, o ne laikykite šalia darbo stalo. Reguliarus valytojos apsilankymas irgi bus tos rutinos dalis ir užtikrins tvarką.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>