Kubilas – pramoga, kuria mėgaujamės atsargiai

Švenčių periodu, ypač esant šaltesniam laikui, kubilo nuoma tampa atgaiva mums, gyvenantiems šiaurėje. Juk kas gali būti maloniau negu išsimaudyti karštame burbuliuojančiame vandenyje, kai aplink spaudžia šaltukas. Tačiau visgi yra tam tikri dalykai, kurių būtinai reikėtų pasakyti, kai maudomės kubile. Kubilo nuoma turėtų būti kartu ir protingas, atsakingas sprendimas, o ne tik linksmas dalykas.

Rinkitės tinkamą kubilą

KubilaiPirmiausia, jeigu reikalinga kubilo nuoma, tai geriau apie tai pagalvoti ne paskutinę akimirką, o kai likę kuo daugiau laiko iki tos datos, kai realiai naudositės kubilu. Todėl jūs turėtumėte iš anksto viską planuoti, nes tai jums leis užtikrinti būtent tokio, kokio jums reikia, tinkamo kubilo pasirinkimą. Pasirinkdami tinkamą kubilą jūs žinosite, kad rinkotės savo valia. Jeigu viską planuosite paskutinę minutė, tuomet teks nusivilti, nes galbūt nebus iš ko rinktis ir imsite paskutinį, kuris likęs.

Atsargiai elkitės su ugnimi

Kubilas yra senovinis dalykas, ir dauguma kubilų veikia dėl to, kad yra kuriama ugnis. Ugnis yra ugnis, ir su ja reikia visada atsargiai elgtis. Visada turi būti bent vienas žmogus, kuris būtų protingas ir blaivus, turintis patirties elgiantis su ugnimi, ir būtent jis būtų atsakingas už ugnį. Esame ne kartą girdėję baisių istorijų apie gaisrus, kurie kyla linksmybių metu, tad bus daug geriau, jeigu tai nenutiks ir jums.

Nenualpkite

Jeigu lauke labai šalta, o kubile labai karšta – sekite savo širdies veiklą. Kartais tas, kuris paskutinis lieka kubile, vėliau nualpsta, nes per ilgai buvo karštame vandenyje. Nualpti galima ir esant pačiame kubile, tad įvertinę savo sveikatos būklę, visada galvokite, ar tai yra gerai, kad liekate vienas kubile, gal reikėtų, kad kažkas prižiūrėtų ir padėtų.

Būkite budrūs dėl alkoholio

Kuo paprastesnė šventė, tuo mažiau alkoholis pridaro bėdos. Bet jeigu šventės metu turime įvairių skirtingų įsipareigojimų, tokių, kaip kubilo nuoma, dar pirtis, kokie nors į dangų kylantys žibintai – problemų tik daugėja. Taigi, reikia pagalvoti apie tai ir būti budriems dėl alkoholio. Paklausti savęs, ar tikrai sau leisite tiek gerti, ar nieko blogo nenutiks jums, kubilui. Sakoma, kad galima nuskęsti ir puodelyje vandens. Šiuo atveju – reikėtų sakyti, kad ir kubile vandens. Bet reikia pabrėžti, kad visos nelaimės paprastai kyla dėl proto aptemimo nesaikingo alkoholio vartojimo metu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>