Kur dingsta telefonų pakrovėjai?

PakrovėjaiŠie daiktai yra be galo svarbūs ir reikalini kiekvienam, turinčiam telefoną, vadinasi, kiekvienam. Tai – telefonu pakrovejai, be kurių neįsivaizduojame savo gyvenimo, kaip ir be telefono. Pakrovėjas – tarsi maistas jūsų telefonui. O telefonas – jums būtinas dalykas. Tačiau labai gaila, kai staiga suprantame, kad neturime su kuo pasikrauti. Telefoną ir vėl pametėme, bet radome, o pakrovėjo rasti – nepavyksta…

Naudoja keli žmonės, vienas kažkuris išsineša

Dažnai telefonu pakrovejai dingsta tuomet, kai namuose vienu pakrovėju naudojasi keli žmonės. Jeigu tai studentų butas, kur gyvena daug skirtingų žmonių, vieni atsikrausto, kiti išsikrausto, natūraliai nuolat būna daiktų, kurie dingsta. Ir vieni iš tokių daiktų – pakrovėjai. Sunku ir būtų įtikinti išsikraustantį studentą, kad tai ne savo telefono pakrovėją jis kuprinėje išsigabena. Tačiau galima šį tą padaryti, pavyzdžiui, iš anksto numatant tokius keblius būsimus reikalus – ant savo telefono pakrovėjo užsirašyti vardą. Ir galiausiai, jo tiesiog niekam neskolinti. Vietoj paskolinimo – kitam padovanoti naują.

Pametate kelionėse

Dar viena vieta, kur dingsta ne tik telefono pakrovėjai, bet kartais ir patys telefonai – kelionės. Jos suteikia daug džiaugsmo, jos suteikia įkvėpimo, tačiau, kai iš jų grįžtame su nuostoliais, tenka nukentėti. Tad kelionėse labai reikėtų saugoti pakrovėją ir tiesiog kaskart išeinant iš viešbučio kambario prisiminti tai, kad jums tikrai reikia telefono pakrovėjo. Bei dar kartą peržiūrėti visas rozetes.

Užkrenta už spintų namie

Kita vieta, kur tarytum pradingsta telefonas – tai už spintos. Jis išties gali dažnai užkristi kažkur, jūs net nesuprasite. Kaip saugotis tokiais atvejais? Paprasčiausiai ieškoti tokio varianto, kad dingus pakrovėjui, ieškoti už baldų, ant kurių jis paprastai stovi kraunamas.

Dingsta tik pakrovėjo dalis

Ne paslaptis, kad dažnai dabartiniai pakrovėjai būna iš dviejų dalių: pakrovėjo dalies ir laido. Tai praktiška, nes galima atskirai naudoti USB laidą. Tačiau tai kartu ir sunkus pasirinkimas, kadangi gali tekti liūdėti dėl prarastos pakrovėjo dalies. Tarsi turite jį, tarsi jau nebe.

Nugraužia augintiniai

Be galo pikta, kai pakrovėjo laidą nugraužia augintiniai. Taip, jūs mylite šuniukus, kačiukus ir kitus pūkuotus padarus, bet tik ne tada, kai jie savo aštriais dantukais perkanda jums vertingą daiktą. Taigi, belieka iš tiesų stengtis tą augintinį auklėti ir nepalikti pakrovėjo atviroje ir jam prieinamoje vietoje.

Verta nusipirkti papildomą pakrovėją ekstra atvejui ir jį turėti stalčiuje.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>