Lengvai pagaminamas mikro bangų krosnelėje maistas

MikrobangėsJeigu jums reikalingas mikrobangių remontas, tai kai sutaisys šią puikią nedidelę krosnelę, galėsite joje pasigaminti ką nors, ko dar nebandėte. Na, tuos dalykus tikriausiai gaminote namuose orkaitėje ar puode, keptuvėje. Tačiau juos galima pasidaryti ir mikro bangų krosnelėje. Pabandykite, pamatysite, kaip paprasta. Itin tiks tiems, kas taupo laiką.

Košė

Kartais mikrobangių remontas reikalingas dėl to, kad į mikro bangų krosnelę įdedamos medžiagos, kurių ten negalima dėti. Tarkime, metalinis šaukštas ar šakutė. To nereikėtų daryti. Tad, kai gaminsite maistą mikrobangų krosnelėje, jokiu būdu, ten nedėkite jokio metalo, netgi nedėkite metalu pasidabruoto ar paauksuoto kraštelio, kuris būtų indo kraštelis. Indai geriausia būtų tiesiog stikliniai ar porcelianiniai be jokių pagražinimų. Norite pasigaminti ryto košę mikro bangų krosnelėje? Į dubenį įdėkite du šaukštus manų kruopų ir tris šaukštus avižų. Užpilkite 150 ml pieno. Galite pagal skonį įdėti cukraus, druskos, cinamono ar vanilės, riešutų, razinų. Įdėkite į mikro bangų krosnelę (prieš tai pamaišę) ir užstatykite 1 minutei ant aukščiausio kaitinimo. Kai užkais, išimkite, pamaišykite, bus susidarę tam tikri košės gumulai. Išmaišę vėl įdėkite į krosnelę ir pakaitinkite dar 2 minutes. Na štai – jūs turėsite išsimaišę puikią pusryčių košę, o prie puodo ir dujinės stovėti nereikėjo. Valgykite vieną, su bananu, džemu ar riešutų sviestu.

Pyragas

Neįtikėtina, tačiau mikro bangų krosnelėje taip pat galima pasigaminti ir pyragą. Pasigaminkite tešlą, supilkite į stiklinį kepimo indą ir įdėkite kepti. Kepkite trumpiau negu keptumėte orkaitėje, ant aukštos temperatūros. Patartina būti šalia ir vis užmesti akį, ar viskas tvarkoje.

Įdarytos bulvės

Dažnai žmonės nori išsikepti orkaitėje bulvių, tačiau susiduria su tuo, kad orkaitė nuolat streikuoja. Tai per mažai kepa, tai svilina kaip pragare ir dėl to maistas ten sudega, apdega. Jeigu norite, kad įdarytos bulvės, pagamintos orkaitėje, būtų puikios, pabandykite jas sudėti į mikro bangų krosnelę ir iškepti ten. Galite niekam nesakyti, kad ten kepėte. Jeigu minutę paskrudinsite orkaitėje (prieš tai iškepę mikrobangų krosnelėje), niekas net neįtars. Pasinaudokite šiuo triuku.

Daržovių troškinys

Vienas skaniausių ir paprasčiausiai padaromų dalykų – tai daržovių troškinys. Galite sudėti norimas daržoves į stiklinį indą, pamarinuoti jas prieskoniais, įpilti šiek tiek vandens ir dėti į krosnelę. Ten viskas išsitroškins greičiau negu orkaitėje ar ant keptuvės, todėl galėsite greičiau ir suvalgyti.

1 comment on “Lengvai pagaminamas mikro bangų krosnelėje maistas

  1. Aš pati tai dažniausiai mikro bangų krosnelę naudoju kam nors atsišildyti. Pas mane pilnas šaldiklis prigrūstas šaldytų produktų iš https://dzukukrautuvele.lt/prekes/saldyti-produktai/ , tai kai noriu valgyt greitai ir sveikai, šaldyti produktai yra pats geriausias variantas ir išsigelbėjimas nuo alkio.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>