Miško pardavimo procesai

Miškas – vienas didžiausių turtų, kurį mums duoda gyvoji gamta. Tačiau ne paslaptis, kad tokį turtą įsigijus, labai svarbu tinkamai juo pasirūpinti. Miškas ne toks apčiuopiamas turtas, nuo kurio pakaktų nuvalyti dulkes ir apsaugoti nuo rūdijimo. Tai nuolat atsinaujinanti, gyva gamtos sistema, kuri esti nuolatiniame kitime. UAB „Petro medis“ – bendrovė, kuri perka miska itin geromis kainomis ir užtikrina puikią jo priežiūrą. Apie bendrovę ir apie miško pirkimo procesus šiandien plačiau ir pakalbėsime.

Miškas ir gėlėsJeigu turite dalį jums priklausančio miško, ko gero, žinote, kad mišką nuolatos reikia prižiūrėti: saugoti nuo piktybinių augalų veisimosi, neleisti miškui apkrūmyti, tapti neįžengiamu. Kadangi miškas nėra tik medžiai, bet ir namai ten gyvenančiai gyvūnijai, svarbu, kad savininkas pasirūpintų, kad miške gyvūnėliams gyventi būtų gera. Daugelisentuziastų miškininkų taip ir elgiasi, tačiau yra grupė miškų savininkų, kurie mišką įgijo paveldėjimo metu ir nėra suinteresuoti skirti laiko jo priežiūrai. Tokiu atveju naudinga kuo greičiau mišką parduoti jo priežiūros profesionalams, tai neleidžiant neprižiūrimam miškui nuvertėti ir tiesiog įprasminant savo turtą. UAB „Petro medis“ superka tiek mišką su žeme, tiek mišką, skirtą kirtimui. Specialistai atlieka miško vertinimą, siūlo geriausias miško supirkimo kainas, operatyviai tvarko miško pardavimo-pirkimo dokumentaciją. Bendrovės internetinėje svetainėje pabrėžiama, kad miškas – visada puiki investicija, tačiau neprižiūrimas jis praranda savo vertę, todėl visada naudinga jį parduoti, kol jis dar puikaus stovio. Miško turėjimas yra didelė atsakomybė ne tik prieš save, bet ir prieš gamtą, todėl visada reikia jai atiduoti tinkamą duoklę. Jeigu negalite skirti laiko miško priežiūrai ar neturite galimybių samdyti specialistų, kurie galėtų prižiūrėti jūsų mišką, geriausias sprendimas – jį parduoti. UAB „Petro medis“ žino, ką savininkui reiškia parduoti tokias dideles investicijas reiškiantį turtą, todėl mišką superka geriausia rinkos kaina. Miško pardavimo procesas vyksta įprasta tvarka. Abejoms pusėms patogiu laiku susitinkama miško apžiūrai bei įvertinimui. Įvertinimui įtakos turi miško amžius, tankumas, krūmynai, medžių rūšys, miško plotas. Ne paslaptis, kad geriausiai vertinami lapuočių miškai. Atlikus įvertinimą ir aptarus miško kainą sudaroma sutartis, po kurios pasirašymo miškas perduodamas į geras UAB„Petro medis“ specialistų rankas. Reikia paminėti, kad pristatoma bendrovė be miško supirkimo paslaugų dar teikiamiškavežio paslaugas, rengia miškotvarkos projektus, superka apvalią medieną, vykdo malkų pardavimo procesus.

Valdas S. iš Kauno rajono niekada nemanė, kad taps miško savininku. Tiesa, vyras užsiiminėdavo augalininkyste – su žmona augino ir pardavinėjo daugiametes lauko geles, tačiau, kad kada nors teks rūpintis mišku – niekada nepagalvojo. Mirus vienintelei giminaitei, Valdas paveldėjo nemažą gabalą lapuočių miško. Pradžioje vyriškis svarstė mišką pasilikti, perleisti vaikams, kurie čia galėtų pramogauti, tačiau įvertinęs, kad šie dar per maži, o pats neturintis nei laiko, nei energijos miško priežiūrai, tik kenkia miško būklei, nusprendė jį parduoti. Kadangi miško supirkimo darbus vykdančių specialistų Lietuvoje nėra labai gausu, vyriškis išsirinko nesukiai. UAB „Petro medis“ ypač greitai atliko vertinimo darbus, puikiai prisiderino prie savininko poreikių ir mišką nupirko puikia rinkos kaina. „Nėra ko alinti gamtos, jeigu matai, jog negali pasirūpinti savo mišku – geriau jį atiduoti į patikimas rankas ir parduoti dar iki tol, kol šis nenuvertėjo“ – savo pasirinkimu džiaugėsi Valdas.

Miškai – tai, kuo Lietuvoje dar galime didžiuotis. Nuo seno miške žmonės atrasdavo ramybę, prieglobstįm mitybosresursus. Turime daugybę nuostabios gamtos lopinėlių, kurie nesugadinti civilizacijos. Jeigu esame už juos atsakingi, labai svarbu juos puoselėti ir rūpintis jais. Jeigu neturite galimybių pasirūpinti savo mišku, ieškokite, kas perka miskapuikiomis kainomis ir kas galėtų jūsų turtą nupirkti, nesumenkinant jūsų investicijų. Straipsnyje pristatyta bendrovė UAB „Petro medis“ pasiruošusi pateikti jums geriausius miško supirkimo pasiūlymus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>